شاخه های بلاگ

محصولات جدید

 • 119,000 تومان
  جدید

  درمان قطعی ریزش مو ، توسط طب سنتی و محصولات ارگانیک و طبیعی بسیار راحت و در دسترس میباشد . ما در این پکیج درمانی ، کلیه محصولاتی که برای رفع ریزش مو مورد نیاز میباشد را قرار داده ایم . البته با یک تخفیف ویژه

  119,000 تومان
 • 105,000 تومان
  جدید

  کرم نفیسا اکسیرحیات از مروارید، حلزون و خاویار تهیه شده است و خواص ویژه ای دارد. از جمله خواص آن می توان به جوانسازی پوست، رفع چین و چروک، رفع افتادگی پوست، روشنایی و شادابی پوست اشاره کرد.

  105,000 تومان
 • 104,000 تومان
  جدید حراج!

  درمان جوش صورت ، توسط طب سنتی و محصولات ارگانیک و طبیعی بسیار راحت و در دسترس میباشد . ما در این پکیج درمانی ، کلیه محصولاتی که برای رفع جوش صورت مورد نیاز میباشد را قرار داده ایم . البته با یک تخفیف ویژه

  104,000 تومان
 • 25,000 تومان
  جدید

  ماسک وسامه اکسیرحیات جهت رفع ضخامت پوست و بازسازی سلول های از کار افتاده پوست مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین باعث طراوت و سلامتی پوست می شود و به تنفس سلول های پوستی کمک می کند. برای بهبود جوش صورت، لک و تیرگی پوست، افتادگی عضلات صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

  25,000 تومان
 • 32,000 تومان
  جدید

  سرکه انگبین اکسیرحیات برای تصفیه خون و پاکسازی کبد مناسب است، همچنین در دفع اخلاط فاسد از بدن و برای تسکین عطش بسیار مفید و مؤثر می باشد، در بازکردن انسداد عروق و رفع سر درد استفاده می شود و برای تقویت معده و کبد مفید است، همچنین تسکین دهنده حرارت بدن می باشد. سرکه انگبین اکسیرحیات در بسته بندی های نیم و 1 لیتری عرضه می گردد.

  32,000 تومان
 • 12,000 تومان
  جدید

  روغن نارنج اکسیرحیات مقوی معده است، صفرا را دفع می کند و ضد خونریزی داخلی می باشد، همچنین این روغن آرام بخش است و ضد تشنج است و در  هضم غذا کمک می کند. روغن نارنج اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
  فقط آنلاین
 • روغن نخود اکسیرحیات باعث افزایش حرارت غریزی بدن و تقویت قوای جنسی می شود، همچنین در افزایش و بهبود خونسازی مؤثر است. روغن نخود اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.