شاخه های بلاگ

محصولات جدید

 • 12,000 تومان
  جدید

  روغن نارنج اکسیر مقوی معده است، صفرا را دفع می کند و ضد خونریزی داخلی می باشد، همچنین این روغن آرام بخش است و ضد تشنج است و در  هضم غذا کمک می کند.

  12,000 تومان
 • 14,000 تومان
  جدید

  روغن نخود اکسیر باعث افزایش حرارت غریزی بدن و تقویت قوای جنسی می شود، همچنین در افزایش و بهبود خونسازی مؤثر است، تقویت کننده موی سر می باشد و در بهبود و کاهش بیماریهای لثه و کاهش درد دندان و بیماریهای پوستی مورد استفاده قرار میگیرد، این روغن جهت تقویت قوه باه و تقویت بیضه و آلت بسیار مؤثر و کارآمد است.

  14,000 تومان
 • 10,000 تومان
  جدید

  کپسول کمونی اربعه جهت تسکین درد معده و از بین بردن نفخ و قولنج معده مفید است. این کپسول زیر نظر پزشک طب سنتی تولید شده است.

  10,000 تومان
 • 13,000 تومان
  جدید

  این معجون به برطرف کردن خلط بلغم مخصوصاً در سالخوردگان کمک می کند، نیرودهنده است و تقویت کننده معده می باشد، در رفع صدای شکم و نفخ معده و روده مؤثر است، همچنین دفع کننده رطوبات معده می باشد. این معجون زیر نظر پزشک طب سنتی تولید شده است.

  13,000 تومان
 • 12,000 تومان
  جدید

  این معجون باعث دفع باد معده و روده می شود، تقویت کننده معده است، باعث تقویت سیستم گوارش می‎شود، خونساز است، این معجون همچنین بازکننده عروق قلبی و گرفتگی هاست. در دفع سموم و ضد عفونی کردن بدن مفید می باشد، همچنین در دفع انگل و بلغم اضافی مؤثر است. این معجون توسط پزشک طب سنتی تولید شده است.

  12,000 تومان
 • 10,000 تومان
  جدید

  معجون دوسین ترکیب سیاه دانه نیم کوب و عسل است و خواص بسیار زیادی دارد. این معجون جهت درمان آسم، آلرژی و بیماری های روحی وعصبی(سودا) مؤثر و مفید است، سنگ شکن بسیار قوی است، از بین برنده بلغم و سودای اضافی بدن است، تقویت کننده سیستم ایمنی بدن می باشد، در درمان غلظت خون و فشار خون مفید می‎باشد...

  10,000 تومان
 • 11,000 تومان
  جدید

  این محصول جهت تقویت معده بسیار مؤثر است، نفخ معده را از بین می‎برد، بادشکن و ضد تهوع می باشد.

  11,000 تومان