سویق عام اکسیر

سویق عام اکسیر (گندم و جو)

سویق عام (گندم و جو) اکسیرحیات کمک به درمان یبوست، تسکین التهاب و تشنگی، مناسب برای کودکان و زنان باردار، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند، افزایش دهنده قوای جنسی و تقویت کننده رشد است، همچنین در درمان کم خونی مؤثر است.

سویق عام اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

10,000 تومان بدون مالیات.

برچسب ها

درباره محصول:

سویق عام (گندم و جو) اکسیرحیات به درمان یبوست کمک می کند، تسکین دهنده التهاب و تشنگی است، مناسب برای کودکان و زنان باردار می باشد، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند، افزایش دهنده قوای جنسی و تقویت کننده رشد است، همچنین در درمان کم خونی مؤثر است.

سویق عام اکسیرحیات

امام صادق علیه السلام: سویق گوشت می رویاند و استخوان را محکم می کند. به کودکانتان در خردسالی سویق بدهید، چرا که گوشت را می رویاند و استخوان را محکم می سازد.

حتی برای مولود تازه سفارش نمودند، مفید برای خانم باردار، بهترین جایگزین فولیک اسید و قرص آهن، مناسب جهت کاهش تب، سویق، صفرا را از تن، و بلغم را از معده، کاملاً جدا می کند و هفتاد گونه بلا را دور می کند، سویق چاق کننده ست و استخوان ساز، خانم باردار مصرف کند فرزندش معلول بدنیا نمی آید، سویق جو یکی از درمان های دیابت است، سویق برای کودکان مفید است، مقداری روغن زیتون روی سویق ریخته شود و مصرف شود افزایش جماع، نازک کردن و زیباکردن پوست صورت (روغن فقط اضافه شود تفت داده نشود) با خرما، شیر، عسل هم میشود استفاده کرد، هضم کننده کله پاچه در صورتی که بعد از خوردن کله پاچه مقداری سویق خورده شود.، سویق شسته شده برای تقویت ساق پا مفیداست و لازم (مناسب کسانی که نمیتوانند راه بروند، ورزشکاران، شکستگی استخوان، پوکی استخوان و…)

سویق عام اکسیرحیات

هر چند سويق جو از سويق گندم، سردتر است، امّا از آن روى كه گندم نسبت به جو آب بيشترى مصرف می كند، سويق گندم سردكنندگىِ بيشترى براى بدن دارد و بويژه رطوبت‏ بخشى آن به طبع انسان، بيشتر است. به همين دليل، براى كسانى كه به رطوبت‏ بخشى به بدن نياز دارند، سودمندى بيشترى دارد. برعكس، سويق جو، براى كسانى كه به خشك كردن طبعْ نياز دارند، مناسب‏ تر است. چنين كسانى ، معمولاً داراى بدن‏هايى سِتَبر ، پُرگوشت و پُرخون هستند، در حالى كه گروه نخست، بدن‏هايى تكيده، كم‏ گوشت و زردرنگ دارند.

لذا ترکیب این دو سویق با یکدیگر علاوه بر داشتن خواص سویق جو و گندم باعث معتدل شدن طبع سویق شده و برای همه افراد با طبع ها و مزاج های مختلف مناسب است.

سویق عام اکسیرحیات

طریقه مصرف:

بصورت خشک قبل از غذا جهت کمک به لاغر شدن، و بعد از غذا کمک به جذب غذا و چاق شدن می نماید، جهت برطرف نمودن یبوست یک قاشق غذاخوری از آن را داخل یک لیوان آب ریخته و میل نمایید.

محصولات مرتبط

 • 16,000 تومان

  آرد هفت جوانه اکسیرحیات جهت رفع کم خونی مورد استفاده قرار می گیرد، ضد یبوست است و سرشار از ویتامین E و گروه ویتامین B می باشد، برای رشد کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن مفید و مؤثر است، همچنین برای پوست، مو و اعصاب کارآمد است. آرد هفت جوانه اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  16,000 تومان
 • 10,000 تومان

  سویق جو اکسیرحیات جهت درمان دیابت، تسکین التهاب و تشنگی مناسب است، همچنین استخوان ساز است و در افزایش قوای جنسی مؤثر است، تقویت رشد (گوشت، استخوان، ذهن و حافظه) و رفع کم خونی از دیگر خواص سویق جو می باشد، در رفع یبوست و پایین آوردن قند خون کارآمد است. سویق جو اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان
 • 15,000 تومان

  سویق عدس اکسیرحیات ضد صفرا و ضد عطش است، جهت تقویت معده و رفع اختلالات زنانه مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین برطرف کننده حرارت بدن و پاک‌کننده معده می باشد. سویق عدس اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  15,000 تومان
 • 10,000 تومان

  سویق گندم اکسیرحیات جهت تسکین التهاب و تشنگی مناسب است، همچنین برای کودکان و زنان باردار مفید می باشد، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند و باعث افزایش قوای جنسی می گردد. سویق گندم اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان
 • 15,000 تومان

  سویق سنجد اکسیرحیات مؤثر در رشد و تحکیم بدن و استخوان ساز است و باعث افزایش شیر مادر می شود، این محصول برای رشد قد مناسب است، تب را کاهش می دهد و معده و قلب را تقویت می کند، همچنین در درمان آرتروز مفید است. این محصول سرشار از ویتامین C می باشد و برای سردرد مؤثر است. سویق سنجد اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  15,000 تومان
مقالات مرتبط

بخش سوال و جواب درباره محصول :