آرد هفت جوانه اکسیر

آرد هفت جوانه اکسیر (مولتی ویتامین)

آرد هفت جوانه اکسیرحیات جهت رفع کم خونی مورد استفاده قرار می گیرد، ضد یبوست است و سرشار از ویتامین E و گروه ویتامین B می باشد، برای رشد کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن مفید و مؤثر است، همچنین برای پوست، مو و اعصاب کارآمد است.

آرد هفت جوانه اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

16,000 تومان بدون مالیات.

برچسب ها

درباره محصول:

آرد هفت جوانه اکسیرحیات جهت رفع کم خونی مورد استفاده قرار می گیرد، ضد یبوست است و سرشار از ویتامین E و گروه ویتامین B می باشد، برای رشد کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن مفید و مؤثر است، همچنین برای پوست، مو و اعصاب کارآمد است. آرد هفت جوانه اکسیر سرشار از آهن است و اختلالات زنانه را تنظیم می کند، سرشار از پروتئین، کلسیم، روی، فولیک اسید، فسفر  نیز می باشد.

آرد هفت جوانه اکسیرحیات

جوانه گندم: جوانه گندم ما را خوش خلق می کند، سرشار از ویتامین های گروه B و E است و نسبت به دانه آن ۳ تا ۱۲ برابر ویتامین B و ۳ برابر ویتامین E دارد و در هر ۱۰۰ گرم آن ۲۰۰ کالری انرژی نهفته است. ویتامین B موجود در جوانه گندم با تنظیم سیستم عصبی، کم خوابی، استرس، خستگی و بی حالی را رفع و باعث آرامش خاطر می شود. این جوانه به واسطه سلنیوم، منیزیم و ویتامین E رادیکال های آزاد مضر بدن را حذف و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش فعالیت های مغزی می شود. همچنین فعالیت غدد جنسی را زیاد و اکسیژن بدن را تامین می کند و برای رفع التهابات بدن مفید است.

جوانه ماش: سموم بدن را دفع می کند، این جوانه سرشار از ویتامین C بوده و به جذب آهن مواد غذایی کمک می کند. خاصیت بارز این جوانه برطرف کردن خستگی و رخوت است. جوانه ماش باعث ازدیاد شیر مادران شده، ادرارآور است، سموم بدن را دفع می کند و صفرابر است، این جوانه خاصیت چاق کنندگی ندارد.

جوانه شبدر: التیام دهنده علائم یائسگی این جوانه ویتامین های C،A و آهن و کلسیم فراوانی داشته و کم کالری است و باعث تنظیم هورمون های بدن می شود، برای آرامش اعصاب مفید است، گرگرفتگی و بدخلقی ناشی از علائم یائسگی را بهبود بخشیده و تصفیه کننده خون و تقویت کننده کبد است و از پرفشاری خون می کاهد.

جوانه یونجه: معدن آهن، این جوانه حاوی انواع مواد مغذی بوده و به دلیل دارا بودن منگنز و کروم در ساخت انسولین طبیعی بدن نقش مهمی داشته و عرب ها آن را سلطان جوانه ها می نامند. جوانه یونجه به جهت دارا بودن ساپونین موجب کاهش کلسترول بد خون شده و سختی و رسوب عروق را کاهش می دهد. کلسیم بالای آن برای استخوان سازی کودکان در حال رشد مفید است و ۲ برابر اسفناج آهن دارد و سرشار از ویتامین C است. به یاد داشته باشید که این جوانه تا حدودی نفاخ و ملین است.

جوانه نخود: پروتئین بالایی دارد این جوانه پروتئین زیادی داشته و در مقایسه با دانه آن نرم تر و قابل هضم تر است. بسیار انرژی زا بوده و سرشار از فسفر، کلسیم، آهن و ویتامین های گروه B و E است و میزان مواد معدنی آن ۵ برابر دانه نخود است.

جوانه جو: حاوی ترکیبات روغنی از جمله اسیدهای چرب شامل: اسید استئاریک، اسید پالمتیک، اسید اولئیک و اسید لینولئیک می ‏باشد. بنابراین از نقطه نظر مواد غذایی، بین دانه جو و دانه‏ های در حال رشد و جوانه زده آن تفاوت عمده‏ ای می‏ باشد.

جوانه لوبیا سفید: حاوی نشاسته و سرشار از پروتئین، ویتامین و مواد معدنی و منبع عالی فیبر غذایی است. کاهش دهنده کلسترول است. از بروز سردرد پیشگیری می کند. با ناراحتی های قلبی عروقی مقابله می کند. در پیشگیری از یبوست مؤثر است. به روند نوسازی سلول ها کمک می کند. کم خونی را برطرف می کند. میزان قند خون را کاهش می دهد. کاهش دهنده فشار خون است. کم چربی و سرشار از منیزیم، فیبر، آهن و فولات است. میزان آهن این گیاه ۲ برابر آهن موجود در گوشت گاو است. فولات موجود در آن در کاهش میزان «هوموسیستئین» مؤثر است.

آرد هفت جوانه اکسیرحیات

طریقه مصرف:

آرد 7 جوانه را همراه با مقداری آب عسل، شیر و یا  آبمیوه طبیعی میل نمایید و یا مقداری از آن را در غذا، خورش، سوپ،  آش و ... استفاده کنید.

محصولات مرتبط

 • 10,000 تومان

  سویق جو اکسیرحیات جهت درمان دیابت، تسکین التهاب و تشنگی مناسب است، همچنین استخوان ساز است و در افزایش قوای جنسی مؤثر است، تقویت رشد (گوشت، استخوان، ذهن و حافظه) و رفع کم خونی از دیگر خواص سویق جو می باشد، در رفع یبوست و پایین آوردن قند خون کارآمد است. سویق جو اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان
 • 10,000 تومان

  سویق عام (گندم و جو) اکسیرحیات کمک به درمان یبوست، تسکین التهاب و تشنگی، مناسب برای کودکان و زنان باردار، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند، افزایش دهنده قوای جنسی و تقویت کننده رشد است، همچنین در درمان کم خونی مؤثر است. سویق عام اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان
 • 15,000 تومان

  سویق عدس اکسیرحیات ضد صفرا و ضد عطش است، جهت تقویت معده و رفع اختلالات زنانه مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین برطرف کننده حرارت بدن و پاک‌کننده معده می باشد. سویق عدس اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  15,000 تومان
 • 10,000 تومان

  سویق گندم اکسیرحیات جهت تسکین التهاب و تشنگی مناسب است، همچنین برای کودکان و زنان باردار مفید می باشد، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند و باعث افزایش قوای جنسی می گردد. سویق گندم اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان
 • 15,000 تومان

  سویق سنجد اکسیرحیات مؤثر در رشد و تحکیم بدن و استخوان ساز است و باعث افزایش شیر مادر می شود، این محصول برای رشد قد مناسب است، تب را کاهش می دهد و معده و قلب را تقویت می کند، همچنین در درمان آرتروز مفید است. این محصول سرشار از ویتامین C می باشد و برای سردرد مؤثر است. سویق سنجد اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  15,000 تومان
مقالات مرتبط

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1395/12/25 23:58 سمانه صادقی

سلام ترکیب ۷ جوانه با سه سویق چه خاصیتی داره لاغر کنده است یا چاق کننده ؟

1395/12/26 12:36 محصولات سالم اکسیر

با سلام

ترکیب آرد 7 جوانه به همراه سویق ها در صورتیکه پس از غذا استفاده بشه چاق کننده است و در صورتیکه قبل از غذا استفاده بشه باعث جلوگیری از اشتها میشه و لاغر کننده است

شما میتونید با ترکیب 50 گرم آرد 7جوانه و 450 گرم سویق و 250 گرم عسل و نصف لیوان روغن زیتون، حلوای بسیار خوش طعم و مقوی تهیه کنید و برای لاغری قبل از غذا و برای چاق شدن بعد از غذا استفاده کنید

سالم باشید