ژل رویال اکسیر (جادوی جوانی)

جدید

ژل رویال اکسیرحیات قوی‎ترین ماسک صورت جهت جوان‎سازی پوست است. ژل رویال در درمان بیماری‎های کلیوی و کبدی، رفع ناتوانی‎های جنسی و جسمی، MS و دیابت مؤثر است. 

قیمت هر گرم ژل رویال درجه یک ایرانی اکسیر، 10000 تومان می‎باشد.

جزییات بیشتر

100,000 تومان

  • 10 گرم
  • 25 گرم
  • 50 گرم
  • 100 گرم

- +

 
بررسی تخصصی

ژل رویالی که خرید می‎کنید بصورت خام می باشد و فقط داخل فریزر قابل نگهداری است، ما جهت ارسال، مقدار بسیار کمی عسل به آن اضافه میکنیم تا در طول مسیر سالم بماند، به محض دریافت میتوانید داخل فریزر نگهداری نمایید و یا بهمراه 20 برابر عسل مخلوط کرده و داخل یخچال نگهداری کنید.  

ژل رویال اکسیرحیات قوی‎ترین ماسک صورت جهت جوان‎سازی پوست است. ژل رویال در درمان بیماری‎های کلیوی و کبدی، رفع ناتوانی‎های جنسی و جسمی، MS، رفع علائم یائسگی و گر گرفتگی بانوان، کنترل فشار خون و دیابت، درمان عفونت داخلی بدن و بخصوص عفونت مثانه، درمان کم خونی، کنترل پارکینسون، ناتوانی جنسی، نازایی، خستگی مفرط، لک و چروک پوست، تحریک سیستم دفاعی بدن، تعادل هورمونی، مبارزه با عفونت‎های ویروسی و باکتریایی، عدم فعالیت غدد درون ریز، انسداد شریان‎ها، کلسترول بالا، فشار خون، آسم، کنترل وزن، استخوان‎های ضعیف یا شکستگی، کمبود رشد، عفونت مثانه، تورم، مشکلات کبدی، سرطان، انواع آرتریت، کم حافظگی، سوء تغذیه، ضعف چشم‎ها، تقویت و نیروزایی، بهبود زخم‎ داخلی و خارجی و ... مؤثر است. 

کمک به بهبود بیماری ام اس:  ژل رویال تمایز انواع سلول‎های مغزی را از سلول‎های عصبی بنیادی افزایش می‌دهد. این در حالی است که اسید چرب غیر اشباع 10HDA  که ژل رویال غنی‎ترین منبع آن میباشد، موجب افزایش تولید نورون‎ها و کاهش آستروسیتها در سلول‎های بنیادی عصبی میگردد. ژل رویال همچنین نقش تغذیه کننده سلول‎های عصبی و محافظت نورونی در هیپوکامپ مغز را دارد. بنابراین به بهبود و جلوگیری از بیماری‎های مرتبط با اعصاب همچون آلزایمر، پارکینسون و ام اس کمک شایانی می‎کند.

ژل رویال غنی از ویتامین‎های گروه B می‎باشد. ويتامين‎هاي B کمپلکس به تنهايـي يکـي از مهـم‎ترين گروه‎هاي مـواد مغـذي در سلامت اعصاب هستند. همچنین منبعی غنی‌تر از ژل رویال برای ویتامین B5 یا پنتوتنیک اسید وجود ندارد. این ویتامین برای تحریک تولید ایمنوگلوبولین و ارتقاء سیستم ایمنی بدن ضروری است. همچنین ژل رویال از لحاظ ویتامین B6 و B12 که در رونـد بهبودی بیماران مبتلا به ام اس مؤثر است، غنی می‎باشد. به نظر می‎رسد کمبود ویتامین B12 با میزان ابتلا به MS  مرتبط باشد. طی تحقیقی که در مجله انجمن پزشکی امریکا (23 اکتبر 1991) منتشر شد در 10 مورد مطالعه ابتلا به ام اس کمبود ویتامین B12 مشاهده شد. تنها دو نفر از آنها به کم خونی مبتلا بودند اما کمبود B12 در سایر بیماران غیر قابل توضیح بود. اين ويتامين وظيفه‌اش نگهـداري و محافظت از غلاف ميلين است. غلاف ميلين در برگيرنده سلول‎هـاي عصبـي است. بديهـي است کــه کمبود ويتامين B12 باعث تخريب ايـن غلاف مي‎شـود. اگر کمبود جدي باشد تخريب مغز روي مي‎دهد و بــه دنبال آن علائم بيماري ام اس مشاهـده خواهـد شـد. آزمايشات نشان داده است کـه اگرچـه ميـزان ويتاميـن B12 در خـون بيمـاران ام اس ممکن است طبيعي باشد ولي در مايـع مغزي و نخاعـي آنها کم است.

ژل رویال غنی‎ترین منبع استیل کولین می باشد که یک انتقال دهنده پیام عصبی در سیستم عصبی مرکزی و محیطی می باشد. در هر گرم ژل رویال یک میلی گرم استیل کولین وجود دارد. این ترکیب به عنوان یک انتقال دهنده عصبی تعیین کننده سرعت پردازش مغز و حافظه می باشد و به بهبود حافظه کمک می کند. 

کمک به باروری:  تحقیقات نشان داده است عمر طولانی، قدرت تخم‎ریزی فوق العاده و جثه زیبا و بزرگ ملکه به دلیل خواص مغذی ژل رویالی است که مصرف میکند. این ژل سرشار از مواد معدنی و ویتامین‎های گروه  E و B و هورمون‎های جنسی است. به همین دلیل است که مصرف آن توسط انسان باعث تنظیم و تعدیل هورمونهای جنسی و تحریک تمایلات و فعالیت جنسی و افزایش فوق العاده ضریب باروری در بانوان می‌شود. به دلیل همین امر است که ملکه بواسطه مصرف مادام العمر ژل رویال روزانه بیش از 2500 تخم در کندو می گذارد در حالی که زنبوران کارگر که از گرده و عسل تغذیه می¬کنند بارور نیستند. ژل رویال بدلیل دارا بودن خواص زیر باروری را در مردان و زنان بهبود می بخشد: 

ترکیب غذایی غنی:  بسیاری از مواد مغذی شناخته شده برای افزایش نرخ باروری در ژل رویال وجود دارد. این ماده میزان باروری در زنان و مردان را بهبود می‎بخشد. ترکیب غذایی غنی ژل رویال که سرشار از انواع ویتامین‎ها، اسیدهای  آمینه، اسیدهای چرب، مواد معدنی و  آنتی اکسیدان میباشد به بهبود  باروری کمک میکند.ژل رویال در طول و پس از بارداري به تعادل هورموني و بهبود عملکرد سيستم غدد درون ريز کمک میکند. شکي نيست که ميل جنسي ما در طول زندگي کاهش مي‎يابد.

ژل رویال قرن‎هاست که به عنوان غذاي کمکي براي ميل جنسي طبيعي و داروي مقوي غرايز جنسي استفاده مي شود. تعادل هورمونی در زنان برای سلامت تخمک ضروری است. بدلیل عوامل محیطی، استرس و رژیم‎های غذایی در زندگی مدرن، عدم تعادل هورمونی در زنان شیوع پیدا کرده است. عدم تعادل هورمونی موجب عدم توازن در چرخه باروری، قائدگی و تخمک گذاری میگردد و باروری را به میزان زیادی کاهش میدهد. مشکلات قاعدگی شانس لقاح را در زنان کاهش میدهد. ژل رویال به عنوان یک داروی مهم به تنظیم چرخه قاعدگی کمک می‎کند. همچنین ژل رویال به سلامت تخمک و اسپرم کمک و در بدن تعادل هورمونی ایجاد میکند.

خاصیت آنتی اکسیدانی:  آنتی اکسیدان‎ها یکی از مهم‎ترین ترکیباتی هستند که به داشتن باروری سالم کمک میکنند. آنتی اکسیدان‎ها باعث حفاظت تخمک¬ها در مقابل آسیب رادیکال‎‌های آزاد میشوند. رادیکال‎های آزاد می‌‎توانند منجر به آسیب به DNA سلولی شوند که این می‎تواند باعث عدم توانایی برای باردار شدن و حفظ یک بارداری سالم شود و ممکن است شانس تولد نوزاد ناقص را افزایش دهد. 

سرطان:  ژل رویال به کمک خواص درمانی زیر به پیشگیری و مقابله با سرطان میپردازد:       

تقویت سیستم ایمنی بدن:   سیستم ایمنی بدن مسئول حفاظت بدن در مقابل عوامل بیگانه است. هر آنچه که شما برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود انجام میدهید در واقع شانس شما را برای یک زندگی سالم و طولانی بهبود می بخشد. ژل رویال در واقع یک تعدیل کننده و تقویت کننده طبیعی سیستم ایمنی بدن میباشد.       

کنترل قند خون:  میزان مصرف قند سلول‎های سرطانی سریعتر از سلول‎های سالم بدن است. یکی از اولین مسائلی که بعد از تشخیص سرطان به مبتلایان پیشنهاد میشود حذف قند از رژیم غذایی به منظور مرگ سلول‎های سرطانی در اثر گرسنگی، میباشد. ژل رویال با فعالیت شبه انسولینی خود باعث کنترل سطح قند سرم خون میشود.       

فعالیت ضد التهابی:  التهاب بعنوان یکی از علل ریشه‎ای بسیاری از سرطان¬ها کشف شده است. ژل رویال از طریق سرکوب سیتوکین‎های التهابی، خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد، همچنین موجب کنترل التهاب در طول درمان سرطان میشود. 

حفاظت از کبد:  کبد یکی از مهمترین ارگانهای بدن است که بعنوان فیلتر در بدن عمل میکند. در واقع هر آنچه به بدن وارد میشود را فیلتر میکند از جمله بافت تومور مرده که ناشی از درمان سرطان میباشد نیز وارد کبد میشود. این بافت تومور منجر به سمی شدن کبد میشود و می‎تواند منجر به سرطان کبد گردد. ترکیبات محافظت کننده کبد موجود در ژل رویال به حذف این سموم از کبد کمک میکند. سرطان سینه، اغلب با عدم تعادل استروژن ایجاد می شود.

ژل رویال منبعی طبیعی از هورمونهای استروئیدی است و به تعدیل هورمونها در بدن کمک می‎‌کند. همچنین باعث مهار رشد و تکثیر سلول‎های سرطانی در بافت سینه می‎شود. امروزه ما از طریق مصرف آب آشامیدنی، لوازم آرایشی، استفاده از مواد پلاستیکی و مواد غذایی فرآوری شده در معرض ابتلا به ده‎ها نوع سرطان ناشی از عوامل زیست محیطی هستیم که با مصرف یک دوز روزانه از ژل رویال می‎توانید خود را در مقابل این سرطان‎ها محافظت کنید. 

دیابت:  ژل رویال روی متابولیسم گلوکز تأثیر میگذارد و باعث تحریک ترشح انسولین و کاهش قابل توجه قند خون و افزایش تحمل به میزان بالای گلوکز میشود. بنابراین میتواند در کنترل دیابت مؤثر واقع شود. ژل رویال باعث کاهش قابل توجه قند خون و افزایش ترشح انسولین میگردد. ژل رویال خالص بر پانکراس که مسئول توليد انسولين در جزاير لانگرهانس بدن است تاثير شگرفي دارد. پس از مصرف ژل رویال پانکراس از محدوديت در ترشح انسولين ميکاهد و باعث توليد مداوم آن مي‎شود.

همچنين باعث کاهش خستگي ذهني و جسمي مرتبط با ديابت مي‎گردد. ژل رویال سطح قند خون را از طریق ترکیبات شبه انسولینی خود مانند پپتیدها و ترکیباتی دیگر مانند کرومیوم، سولفور، ویتامین B3 و H کاهش میدهد. ژل رویال باعث تقویت عملکرد سیستم عصبی به خصوص سیستم عصبی سمپاتیک می‎شود که در دوران پیری بسیار ناکارآمد می‎شود. ژل رویال همچنین عملکرد غدد آدرنال را بهبود می‎بخشد. غدد ادرنال سطح قند خون را بهبود می‎دهند و بیماری‎های دوران کهنسالی اغلب با اختلال در متابولیسم قند خون همراه هستند.

ژل رویال در بهبود زخم پای دیابتی بسیار مؤثر است. در بیماری زخم پای دیابتی، ژل رویال عروق محلی اطراف زخم را تحت تأثیر قرار میدهد و باعث گشاد شدن عروق به منظور تسهیل خونرسانی به ناحیه زخم میشود. فعالیت ضد باکتریایی ژل رویال برای بهبود زخم‎ها بسیار مفید است. اسید چرب غیر اشباع 10HDA  موجود در ژل رویال یک آنتی بیوتیک قوی است که به همراه فعالیت شبه انسولینی ژل رویال در بهبود و التیام زخم بسیار مؤثر است. ژل رویال همچنین باعث بازسازی و رشد سلولی، جلوگیری از پیشرفت زخم، رفع ضایعات پوستی کمک به افزایش تولید کلاژن در پوست و در نتیجه بسته شدن زخم میشود. 

جادوی جوانی:  این عصاره زندگی بخش از دیرباز جهت زیبایی و سلامت مورد توجه بوده است. ماسک صورت ژل رویال سرشار از پروتئین جهت تقویت، شفافیت و افزایش قدرت دفاعی پوست است. وجود کربوهیدرات و لیپیدهای ضروری در این ژل موجب جوانی پوست و جلوگیری از پیری آن می‎شود. همچنین اسیدهای چرب مفید و ویتامین‎های موجود در ژل رویال برای از بین بردن جوش، آکنه و رفع لک مفید می‎باشد.  

طریقه مصرف:  بصورت موضعی و خوراکی مصرف دارد. جهت پوست و استفاده موضعی، شب ها ژل رویال (یا ژل رویال مخلوط شده با عسل) را روی پوست ضماد کنید و برای مصرف خوراکی صبح ناشتا یک نخود از آن را میل نمایید. 

شماره ثبت: 58711                                             

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف         ‎ 

نوشتن دیدگاه

ژل رویال اکسیر (جادوی جوانی)

ژل رویال اکسیرحیات قوی‎ترین ماسک صورت جهت جوان‎سازی پوست است. ژل رویال در درمان بیماری‎های کلیوی و کبدی، رفع ناتوانی‎های جنسی و جسمی، MS و دیابت مؤثر است. 

قیمت هر گرم ژل رویال درجه یک ایرانی اکسیر، 10000 تومان می‎باشد.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

ژل رویال اکسیرحیات قوی‎ترین ماسک صورت جهت جوان‎سازی پوست است. ژل رویال در درمان بیماری‎های کلیوی و کبدی، رفع ناتوانی‎های جنسی و جسمی، MS و دیابت مؤثر است. همچنین جهت ناباروری نیز بسیار مؤثر است. ژل عرضه شده در این فروشگاه ایرانی است و با حداکثر کیفیت عرضه می‎گردد.

مقالات مرتبط

28 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو