عسل مرکبات اکسیر

جدید

عسل مرکبات اکسیرحیات تقويت كننده حافظه و انرژی زا است، همچنین باعث تقویت معده می شود، باد شکن است و  برای تأمین کمبود ويتامين c مناسب است، ضد تهوع و سم زداست و نرم کننده سينه مي‎باشد. 

عسل مرکبات اکسیرحیات در اندازه های حدود 1 کیلویی عرضه می گردد.

جزییات بیشتر

90,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

عسل مرکبات اکسیرحیات تقويت كننده حافظه و انرژی زاست، همچنین باعث تقویت معده می شود، بادشکن است و برای تأمین کمبود ويتامين c مناسب است، ضد تهوع و سم زداست و نرم کننده سينه مي‎باشد. برای سرما خوردگی، کاهش ورم های بدن مفيد است، ضد عفونی کننده می باشد و تصفيه كننده خون و اشتهاآور است. همچنین این عسل مفيد برای ناراحتی‎های صفرا، سکسکه، کرم های روده، مفيد برای سرطان های معده. ازدياد متابوليسم پايه و پيشگيری از انواع سرطان‎ها مي باشد. مسكن، کاهش دهنده کلسترول، ضد باکتری و قارچ است. 

برخی از خواص دارویی عسل مرکبات:

- ضد تهوع و سم

- نرم کننده سینه

- مفید برای سرماخوردگی

- کاهش ورم‌های بدن

- ضد عفونی کننده

- تصفیه خون

- اشتها آور

- کاهش کلسترول

- و ضد باکتری و قارچ 

شرکت اکسیرحیات در زمینه محصولات کندو بطور ویژه ای فعالیت کرده است و تمامی محصولات کندو را عرضه می کند. عسل های جمع آوری شده در این مجموعه، دارای تأییدیه آزمایشگاهی و کاملاً طبیعی هستند،  ضمن اینکه این عسل ها حرارت داده نشده اند.  

فرآیند تولید عسل:  فرایند تولید عسل توسط زنبور عسل پیچیده است. زنبورهای کارگر به وسیله زبان خرطوم مانند خود شهد را از درون گل ها می مکند و در کیسه عسلی خود که در واقع شکم دوم زنبورعسل هست دخیره می کنند. در این کیسه شهد با آنزیم ها و بزاق زنبورعسل مخلوط می شود.  زنبورهای عسل دو شکم دارند یک شکم که از آن برای ذخیره شهد استفاده می کنند و شکم دیگر که برای هضم غذای خودشان هست. شکم دوم زنبورعسل می تواند حدود 70 میلی گرم شهد ذخیره کند یعنی معادل وزن خود زنبور! و برای اینکه این شکمش را پر از شهد کند باید از حدود 100 تا 150 گل بازدید کند.  

وقتی زنبور عسل به کندو می رسد شهد جمع آوری شده را به زنبورهای کارگر داخل کندو منتقل می کند و یا به صورت نارس آن را رها می کند و مجدداً به سمت جمع آوری شهد می رود. زنبورهای داخل کندو شهد موجود در شکم زنبور دیگر را می مکند و به طور مرتب این شهد را دهان به دهان می کنند و آن را با آنزیم های خاصی که بدنشان ترشح می کند مخلوط می کنند و در طی این فرایند قندهای مرکب موجود در شهد را به قندهای ساده تبدیل می کنند. 

بیشتر قند مرکب موجود در شهد ساکارز می باشد و درواقع ساکارز ترکیب فروکتوز و گلوکز می باشد و زنبورعسل با ترشح آنزیم های خاص  ساکارز را تبدیل به فروکتوز و گلوکز می کند. این کار زنبورعسل باعث می شود که مصرف شهد برای زنبورها راحت تر شده و در مقابل حمله باکتری ها هم ایمن شود. 

تصور اشتباهی در بین بعضی وجود دارد که عسل را مدفوع زنبور عسل می دانند در صورتی که سیستم گوارش زنبور با سیستم تولید عسل آن کاملا مجزاست و زنبور عسل که سرآمد همه حشرات هست هرگز داخل کندو مدفوع نمی کند.   

طریقه مصرف: روزانه 2 قاشق غذاخوری از این عسل در وعده صبحانه و یا بصورت شربت عسل میل نمایید.  

شماره ثبت: 58711                                            

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف         ‎           

نوشتن دیدگاه

عسل مرکبات اکسیر

عسل مرکبات اکسیرحیات تقويت كننده حافظه و انرژی زا است، همچنین باعث تقویت معده می شود، باد شکن است و  برای تأمین کمبود ويتامين c مناسب است، ضد تهوع و سم زداست و نرم کننده سينه مي‎باشد. 

عسل مرکبات اکسیرحیات در اندازه های حدود 1 کیلویی عرضه می گردد.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

عسل مرکبات اکسیرحیات جهت تقویت معده، حافظه و دستگاه گوارش مفید است، این عسل سرشار از ویتامین C بوده و در رفع سرماخوردگی نیز مؤثر است. عسلهای مجموعه اکسیرحیات کاملاً طبیعی و بدون تغذیه می‎باشند و با تأییدیه آزمایشگاه عرضه می‎گردند.

28 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

منو