کرم ضد جوش اکسیر (کاملاً گیاهی)

جدید

کرم ضدجوش اکسیرحیات جهت بهبود، رفع، کاهش و کنترل اختلالات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد، این کرم کمک می کند تا جوش پوست های خشک از بین برود.

جزییات بیشتر

36,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

کرم ضدجوش اکسیرحیات جهت بهبود، رفع، کاهش و کنترل اختلالات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد، این کرم کمک می کند تا جوش‎های پوستی از بین برود. در ادامه تعدادی از عوامل ایجاد جوش در بدن را عنوان کرده ایم که شما می‎توانید با مصرف مصفاهای خون (تصفیه کننده های خون) و در کنار آن استفاده از کرم ضدجوش اکسیرحیات، تمام جوش های پوست خود را از بین ببرید:

»» چربی پوست

»» شیرینی جات

»» اصلاح

»» لوازم و مواد آرایشی

»» تماس موی سر با پوست

»» چاقی و اضافه وزن

»» تعریق

»» دست کاری جوش

»» استرش و تنش روحی

»» مشکلات کبدی

»» زندگی در مناطق با آب و هوای آلوده

»» مواد غذایی دارای مواد نگهدارنده

»» تغییرات هورمونی در خانم ها

»» قهوه و نسکافه 

کرم ضدجوش اکسیرحیات با پاکسازی پوست و کاهش اختلالات پوستی کمک میکند تا جوش های ناشی از این عوامل، از روی پوست برطرف شوند. 

با توجه به اینکه شرکت اکسیرحیات، ارائه دهنده محصولات سالم و ارگانیک میباشد و زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت است، کرم ضدجوش اکسیرحیات را با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده زیر نظر پزشکان طب سنتی تولید و عرضه میکند. بنابراین نگرانی هایی که در خرید لوازم آرایشی شیمیایی برای استفاده از مواد شیمیایی دارید را نخواهید داشت.  

طریقه مصرف:  بصورت موضعی روزانه 2 تا 3 مرتبه بر روی پوست بعد از پاکسازی پوست با استفاده از لوسیون پاک کننده، ماساژ داده شود. 

شماره ثبت: 58711                                   

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف         ‎      

مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: 2424412411

نوشتن دیدگاه

کرم ضد جوش اکسیر (کاملاً گیاهی)

کرم ضدجوش اکسیرحیات جهت بهبود، رفع، کاهش و کنترل اختلالات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد، این کرم کمک می کند تا جوش پوست های خشک از بین برود.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

کرم ضدجوش اکسیرحیات جهت رفع و کاهش جوش‎های پوستی و کاهش التهاب پوست مورد استفاده قرار می‎گیرد. این کرم کاملاً گیاهی و توسط پزشکان طب سنتی تهیه شده است.

28 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو