فروش ویژه

شاخه های بلاگ خبری

بسته درمانی بیماری ها

تمامی بیماری ها از طریق طب سنتی اسلامی و توسط محصولات ارگانیک و طبیعی قابل درمان میباشد .

بسته درمانی بیماری ها 5 محصول وجود دارد

 • 96,000 تومان 106,000 تومان
  حراج!

  درمان جوش صورت ، توسط طب سنتی و محصولات ارگانیک و طبیعی بسیار راحت و در دسترس میباشد. ما در این پکیج درمانی، کلیه محصولاتی که برای رفع جوش صورت مورد نیاز می باشد را قرار داده ایم. البته با یک تخفیف ویژه!!با استفاده از محصولات سالم و ارگانیک مشکلات پوستی خود را درمان کنید

  96,000 تومان 106,000 تومان
 • 119,000 تومان

  درمان قطعی ریزش مو ، توسط طب سنتی و محصولات ارگانیک و طبیعی بسیار راحت و در دسترس میباشد. ما در این پکیج درمانی، کلیه محصولاتی که برای درمان ریزش مو و تقویت مو مورد نیاز می باشد را قرار داده ایم. البته با یک تخفیف ویژه!!با استفاده از محصولات سالم و ارگانیک مشکلات پوست و موی خود را درمان کنید

  119,000 تومان
 • 90,000 تومان

  بسته ویژه درمان برص (پیسی - ویتیلیگو) اکسیرحیات حاوی محصولات لازم جهت درمان این اختلال پوستی می باشد. بهمراه این بسته، نکات و تدابیر لازم جهت درمان سریع تر این بیماری ارسال می گردد.

  90,000 تومان
 • 100,000 تومان

  درمان قطعی ریزش سکه ای مو ، توسط طب سنتی و محصولات ارگانیک و طبیعی بسیار راحت و در دسترس میباشد. ما در این پکیج درمانی، کلیه محصولاتی که برای درمان ریزش سکه ای مو مورد نیاز می باشد را قرار داده ایم. البته با یک تخفیف ویژه!! بهمراه این بسته، نکات و تدابیر لازم جهت درمان سریع تر این بیماری ارسال می گردد.

  100,000 تومان
 • 151,000 تومان

  بسته جوانسازی پوست ، توسط طب سنتی و محصولات ارگانیک و طبیعی بسیار راحت و در دسترس میباشد. ما در این پکیج درمانی، کلیه محصولاتی که برای جوانسازی پوست مورد نیاز می باشد را قرار داده ایم. البته با یک تخفیف ویژه!!بهمراه این بسته، نکات و تدابیر لازم جهت درمان سریع تر این بیماری ارسال می گردد.

  151,000 تومان