فروش ویژه

شاخه های بلاگ خبری

روغن های گیاهی

انواع روغن ها گیاهی با بیشترین تنوع که با بهترین کیفیت تولید شده اند و کاملا ارگانیک میباشند . روغن هایی که شاید در هیچ جا ندیده باشید مانند روغن زعفران که استفاده زیادی دارد . میتوانید این روغن ها را به عنوان روغن مالیدنی و همچنین به عنوان روغن خوراکی استفاده کنید .

روغن های گیاهی 55 محصول وجود دارد

در صفحه
 • 12,000 تومان

  روغن فندق اکسیرحیات سرشار از کلسیم، پتاسیم، فسفر، منیزیم، سدیم و آهن می باشد، همچنین این روغن جهت تقویت ابرو و مژه بسیار مفید است، مناسب جهت لطافت و شادابی پوست می باشد و جهت سرفه و درد سینه مفید و مؤثر است. روغن فندق اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان

  روغن خشخاش اکسیرحیات آرام بخش و خواب آور است، این روغن همچنین مسکن سر دردهای میگرنی است و برای درمان درد گوش و درد مفاصل بسیار مؤثر و مفید است. روغن خشخاش اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان

  روغن سیاهدانه اکسیرحیات برای بهبود و کنترل فلج، لقوه، تشنج و سستی دستگاه تناسلی، بهبود و تسکین دردهای مفصلی، رفع گرفتگی اعصاب، بهبود و تسکین درد کمر، تقویت قوای جنسی، افزایش و تقویت سیاهی موی سر مناسب است. روغن سیاهدانه اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 15,000 تومان

  روغن پسته اکسیرحیات باعث افزایش رایحه خوش طعام می شود، تقویت کننده مغز و حافظه است، موجب خروج سموم و مواد سودایی و رفع و کاهش بیماری لقوه، فلج، رفع و کاهش لکه های پوستی می شود. روغن پسته اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  15,000 تومان
 • 12,000 تومان

  روغن بهارنارنج اکسیرحیات برای اسهال و دل پیچه مفید است، همچنین در رفع گرفتگی عضله و تپش قلب مناسب است، این روغن برای درمان افسردگی و اضطراب مورد استفاده قرار می گیرد، فشار خون بالا را کنترل می کند و عوارض پیش از عادت ماهانه را از بین می برد. روغن بهارنارنج اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 10,000 تومان

  روغن گل سنجد اکسیرحیات درمان کننده سردمزاجی بانوان است، همچنین جهت تقويت توان و میل جنسي و درمان ناتواني جنسي بانوان بسیار مفید و مؤثر است. روغن گل سنجد اکسیرحیات در بسته بندی های 20 سی سی عرضه می گردد.

  10,000 تومان
 • 12,000 تومان

  روغن بادرنجبویه اکسیرحیات خواب آور و  آرام بخش اعصاب است. روغن بادرنجبویه اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 8,000 تومان

  روغن 7 جوانه اکسیرحیات در رفع کم خونی و پایین بودن پلاکت مؤثر است، ضد یبوست می باشد، سرشار از ویتامین C، E و B است، همچنین برای رشد کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است. روغن 7 جوانه اکسیرحیات در بسته بندی های 30 سی سی عرضه می گردد.

  8,000 تومان
 • 12,000 تومان

  روغن مومیایی اکسیرحیات جهت تسکین درد مفاصل مفید است، همچنین برای جوش خوردن سریع شکستگی‎ها و تقویت مفاصل بسیار مناسب و کارآمد می باشد. روغن مومیایی اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان

  روغن جوانه گندم اکسیرحیات دارای خواص آنتی اکسیدانی، بهبود دهنده سیستم ایمنی و عصبی بدن می باشد، این روغن حاوی ویتامین A و D و E، حاوی پروتئین و لسیتین، بهبود گردش خون، طراوت و شادابی پوست می شود. روغن جوانه گندم اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • به زودی این کالا موجود می گردد...

  روغن آمله اکسیرحیات باعث تقویت پیاز موی سر و صورت می شود، همچنین در پیشگیری از سفیدی زودرس موهای سر و صورت مؤثر است، ضد خشکی، شوره و پوسته پوسته شدن سر می باشد و تقویت کننده و حالت دهنده و نرم کننده موهای خشک است. روغن آمله اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  به زودی این کالا موجود می گردد...
  فقط آنلاین
 • 12,000 تومان

  روغن برگ چغندر اکسیرحیات سرشار از آهن است و جهت جبران کم خونی و فقر آهن بسیار مفید می باشد، باعث جلوگیری از ناراحتی‎های کبدی و جلوگیری از یبوست می شود. روغن برگ چغندر اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان

  روغن بادام شیرین اکسیرحیات جهت تقویت استخوان مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین در درمان زخم روده و مثانه مفید است، نرم کننده سینه، ملین و مقوی معده است، در از بین بردن سرفه خشک مناسب است. روغن بادام شیرین اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 25,000 تومان

  روغن جینسینگ اکسیرحیات جهت تقویت قوای جنسی و جسمی، مقابله با سرطان، پیشگیری از دیابت، بهبود سیستم ایمنی و رفع اختلالات پوستی مصرف می شود. روغن جینسینگ اکسیرحیات در بسته بندی های 20 سی سی عرضه می گردد.

  25,000 تومان
 • به زودی این کالا موجود می گردد...

  روغن رزماری اکسیرحیات جهت درمان ریزش مو، کمک به رشد و تقویت مو، تسکین دردهای عضلانی و روماتیسمی، مفید برای ماساژ و ریلکسیشن، مفید در درمان بيماري‌هاي يرقان و نارسايي كبد روغن رزماری اکسیرحیات در بسته بندی های 60 سی سی عرضه می گردد.

  به زودی این کالا موجود می گردد...
  فقط آنلاین