فروش ویژه

شاخه های بلاگ خبری

روغن خوراکی

روغن های بدون کوچکترین مواد نگه دارنده و بدون پالم را استفاده کنید . روغن هایی که هیچ ضرری را نخواهد داشت و سرطان را به دنبال نخواهد آورد . با استفاده از روغن طبیعی و گیاهی روی سلامتیتان سرمایه گذاری کنید .

روغن خوراکی 5 محصول وجود دارد

 • 110,000 تومان

  روغن ارده کنجد اکسیرحیات برای سرخ کردن غذا مناسب است و در باز کردن گرفتگی ها و جهت ماساژ مؤثر است. روغن ارده کنجد اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5، 1، 2 و 4 لیتری عرضه می گردد.

  110,000 تومان
 • 40,000 تومان

  روغن زیتون اکسیرحیات جهت تنظیم فشار خون مناسب است و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، سرشار از ویتامین E و آنتی اکسیدان است و جهت جلوگیری از برخی سرطان ها بکار می رود. روغن زیتون اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5، 1 لیتری عرضه می گردد.

  40,000 تومان
 • 40,000 تومان

  روغن زرد گاوی اکسیرحیات باعث کاهش غلظت خون و کاهش چربی‎های زائد شکم می شود، همچنین موجب شادابی و سفیدی پوست و سم زدایی از بدن می گردد. این روغن تغذیه کننده سلول‎های عضله قلب نیز می باشد. روغن زرد گاوی اکسیرحیات در اندازه های 1 کیلوگرمی عرضه می گردد. این روغن، از شیر گاو زرد اصیل ایرانی تهیه شده است!!

  40,000 تومان
 • 30,000 تومان

  روغن دنبه اکسیرحیات ضد افسردگی است و مقوی اعصاب می باشد، جهت پخت و پز مناسب است و جایگزین خوبی برای روغن های صنعتی است. روغن دنبه اکسیرحیات در بسته بندی های 1 کیلوگرمی عرضه می گردد.

  30,000 تومان
 • 38,000 تومان

  روغن کنجد اکسیرحیات جهت کاهش کلسترول، کاهش فشار خون، جلوگیری از بسته شدن عروق، جلوگیری از بروز سکته قلبی، شفافیت و لطافت پوست مناسب است، این روغن برای سرخ کردن، جلوگیری از بیماری‌های مفصلی و آرتروز مفید است و سرشار از کلسیم می باشد. روغن کنجد اکسیرحیات در اندازه های 1 لیتری عرضه می گردد.

  38,000 تومان