فروش ویژه

شاخه های بلاگ خبری

محصولات خاص

محصولات خاص اکسیر حیات - محصولاتی ویژه که در هر جایی پیدا نخواهد شد و حتما شگفت زده خواهید شد .

محصولات خاص 25 محصول وجود دارد

در صفحه
 • 10,000 تومان

  آب انار اکسیرحیات خون ساز است و خون را تصفیه می‌کند، برای تقویت کلیه مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ صورت را شاداب می‌کند، شادی بخش و مفرح است، صدا را باز کرده و گرفتگی صدا را برطرف می‌کند، همچنین مقوی قلب و معده است. آب انار اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5 و 1 لیتری عرضه می گردد.

  10,000 تومان
  فقط آنلاین
 • 24,000 تومان

  ارده اکسیرحیات جهت تقویت عمومی و تقویت قوای جنسی استفاده می شود، ارده انرژی زاست. ارده اکسیرحیات در بسته بندی های نیم و 1 لیتری عرضه می شود.

  24,000 تومان
 • 10,000 تومان

  آش جو مخصوص اکسیرحیات از پوکی استخوان جلوگیری می‎کند چون دارای پروتئین، کلسیم، فسفر و انواع ویتامین می‎باشد. یبوست را رفع کرده، باعث دفع سموم و رسوبات می‎شود و  اخلاط بدن را تنظیم می‎کند. آش جو مخصوص اکسیرحیات در بسته بندی های 1 کیلوگرمی عرضه می گردد.

  10,000 تومان
 • 16,000 تومان

  حلوا کشی اکسیرحیات جهت کم خونی مفید است، خاصیت ضدسرطانی دارد و ضد قارچ و ضد باكتری است، همچنین انرژی زا و خون‎ساز نیز می باشد. حلوا کشی اکسیرحیات در بسته بندی های نیم و 1 کیلوگرمی عرضه می شود.

  16,000 تومان
 • 29,000 تومان

  سلاجیت اکسیرحیات در رفع زود انزالی آقایان بسیار مؤثر است، همچنین این محصول نعوظ آور است و در افزایش میل جنسی و تقویت کلیه و مثانه مفید است. سلاجیت اکسیر ممسک است و نافع جهت پوکی استخوان و شکستگی است، این محصول جهت رفع کم خونی، صرع و اختلال عملکرد غده تیروئید مناسب و مؤثر است. سلاجیت اکسیرحیات در بسته بندی های 15 گرمی عرضه می گردد.

  29,000 تومان
 • 25,000 تومان

  کپسول ثعلب اکسیرحیات مقوی نیروی جنسی است و از انزال زودرس جلوگیری می کند، همچنین این کپسول به رشد کمک کرده و تقویت کننده اعصاب است، جهت برطرف کردن ناراحتی های معده مفید است و مولد منی، مقوی نعوظ، محرک قوی و مولد خون صالح می باشد. کپسول ثعلب اکسیرحیات در بسته های 10 عددی عرضه می گردد.

  25,000 تومان
 • 15,000 تومان

  کپسول جینسینگ اکسیرحیات برای تقویت قوای جنسی و تقویت سیستم ایمنی بدن مناسب است، این کپسول باعث افزایش سوخت و ساز بدن و تنظیم فشار خون می شود، همچنین در افزایش قدرت سیستم قلبی و عروقی و  رفع خستگی و بیحالی مؤثر است. کپسول جینسینگ اکسیرحیات در بسته های 10 عددی عرضه می گردد.

  15,000 تومان
 • 92,000 تومان

  ورق طلای اکسیرحیات مقوی قلب، مغز و شادی آور است، همچنین باعث تقویت حافظه و حواس می شود. از دیگر خواص این محصول تقویت کنندگی عمومی بدن و تقویت نیروی جنسی و تولید منی است. ورق طلای اکسیرحیات در بسته های حاوی 1 ورق طلا (تقریباً در اندازه 12*9 سانتیمتر) عرضه می گردد.

  92,000 تومان
 • به زودی این کالا موجود می گردد...

  جلبک اسپرولینا اکسیرحیات سرشار از پروتئین است، در پیشگیری از سرطان، کاهش کلسترول خون و مقابله با خستگی و پیری مؤثر است، همچنین به تناسب اندام و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند، با دیابت مقابله می کند و در برنزه کردن پوست مؤثر است. جلبک اسپرولینا در اندازه های 50 گرمی عرضه می گردد.

  به زودی این کالا موجود می گردد...
  فقط آنلاین
 • به زودی این کالا موجود می گردد...

  حلوا زرده اکسیرحیات سرشار از پروتئین است، انرژی زا می باشد، مقوی و تقویت کننده عمومی بدن است. برای افرادی که از ضعف عمومی بدن رنج میبرند بسیار مناسب است. حلوا زرده اکسیرحیات در اندازه های 400 گرمی عرضه می گردد.

  به زودی این کالا موجود می گردد...
  فقط آنلاین
 • خرمای پیارم اکسیرحیات سرشار از مواد قندی، پروتئینی و سایر مواد معدنی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. این خرما حاوی مواد معدنی زیادی همچون پتاسیم، روی، منگنز، آهن و ویتامین‌های A ،B و E است.

 • 15,000 تومان

  آلو بخارا اکسیرحیات مصفای خون است، سرشار از آنتی اکسیدان می باشد، در درمان یبوست مؤثر است، سرشار از فیبر، پتاسیم، آهن، منگنز، حاوی ویتامین C می باشد، کاهش دهنده کلسترول خون استو در سلامت قلب و عروق کارآمد است. آلو بخارا اکسیرحیات در اندازه های 500 گرمی عرضه می گردد.

  15,000 تومان
 • 12,000 تومان

  سمنو طبی اکسیرحیات مغذى و انرژى زاست، داروى طول عمر و آرامش اعصاب است، شیرافزا می باشد، اثرات شفابخش در درمان سوءهاضمه، نازایى، سختى زایمان، سنگ کیسه صفرا و اختلال صفرا دارد. سمنوی طبی اکسیرحیات در ظرف های گیاهی 1 کیلوگرمی عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 10,000 تومان

  قند قهوه ای دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به قند سفید می‎باشد. این محصول جایگزین مناسبی برای قند سفید است. این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. قند قهوه‎ای سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است.  قند قهوه ای اکسیرحیات در بسته بندی های...

  10,000 تومان
 • 10,000 تومان

  شکر قهوه ای اکسیرحیات دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به شکر سفید می‎باشد. این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. شکر قهوه‎ای سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است.  شکر قهوه ای اکسیرحیات در بسته بندی های 750 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان