فروش ویژه

شاخه های بلاگ خبری

سرکه

سرکه زیاد بخورید چون امام علی(علیه السلام) میفرمایند : مداومت بر خوردن سرکه سودا و صفرا را از بین میبرد و آتش صفرا را خاموش میکند و قلب را زنده میکند

سرکه 8 محصول وجود دارد

 • 12,000 تومان

  آبغوره اکسیرحیات تقویت کننده معده و کاهش دهنده حرارت خون و صفراست، همچنین رفع‌کننده تشنگی می باشد، جهت تقویت بدن و از بین بردن سستی اعضا مفید است و عامل استحکام آن‌هاست. آبغوره اکسیرحیات در بسته بندی های 1 لیتری عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان

  سرکه مویز اکسیرحیات  سرشار از ویتامین‌های B ،A ، E، و املاحی مانند کلسیم، فسفر و پتاسیم است و حاوی آنتی اکسیدان می باشد. سرکه مویز اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5 لیتری عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان

  سرکه انگور اکسیرحیات جهت رفع کک و مک و لکه های پوستی و سیاهی زیر چشم و همچنین پاک‌سازی بدن از مواد سمی مورد استفاده قرار می گیرد. سرکه انگور اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5 و 1 لیتری عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 10,000 تومان

  سرکه سیب اکسیرحیات کاملاً سنتی تهیه شده است و حاوی املاح طبیعی فراوانی است، مقوی معده است و کمک کننده به هضم غذاست، این سرکه باعث پاک‌سازی بدن از مواد سمی می شود و در درمان جوش های پوستی و باز کردن منافذ آن مفید و مؤثر است. سرکه سیب اکسیرحیات در اندازه های نیم و 1 لیتری عرضه می گردد.

  10,000 تومان
 • 10,000 تومان

  سرکه آلبالو اکسیرحیات جهت تصفیه خون مفید است، باعث افزایش اشتها می شود، به هضم غذا کمک می کند، باعث پاک‌سازی بدن از مواد سمی می گردد، جهت کاهش فشار خون و غلظت خون مفید و مؤثر است، صفرا بر است و در درمان ورم کلیه مفید است، درمان کننده سنگ مثانـه است، همچنین سرشار از آنتی اکسیدان می باشد. سرکه آلبالو اکسیرحیات در اندازه های نیم لیتری عرضه می گردد.

  10,000 تومان
 • به زودی این کالا موجود می گردد...

  سکنجبین انجیری اکسیرحیات ملین است، باعث تعریق می شود، مسکن حرارت و تشنگی می باشد، نرم کننده و بازکننده انسدادها و گرفتگی‎هاست، جهت درمان بواسیر، ورم طحال و نقرس مورد استفاده قرار می گیرد. سکنجبین انجیری اکسیرحیات در اندازه های 600 سی سی عرضه می گردد.

  به زودی این کالا موجود می گردد...
  فقط آنلاین
 • 16,000 تومان

  سکنجبین عنابی اکسیرحیات خونساز است و باعث تصفیه خون می شود، همچنین آرام بخش و خواب آور است، پایین آورنده فشار خون می باشد، بازکننده انسدادهای کلیه و کیسه صفراست و به دفع سنگ از آنها کمک می کند. سکنجبین عنابی اکسیرحیات در اندازه های 600 سی سی عرضه می گردد.

  16,000 تومان
 • 32,000 تومان

  سرکه انگبین اکسیرحیات برای تصفیه خون و پاکسازی کبد مناسب است، همچنین در دفع اخلاط فاسد از بدن و برای تسکین عطش بسیار مفید و مؤثر می باشد، در بازکردن انسداد عروق و رفع سر درد استفاده می شود و برای تقویت معده و کبد مفید است، همچنین تسکین دهنده حرارت بدن می باشد. سرکه انگبین اکسیرحیات در بسته بندی های نیم و 1 لیتری عرضه می گردد.

  32,000 تومان