فروش ویژه

شاخه های بلاگ خبری

غذای سالم

غذای انسان دوای اوست، دوای انسان غذای اوست...

رعایت اصول تغذیه سالم می‎تواند شما را از طبیب بی نیاز کند، اصلاح تغذیه موجود در بین مردم از مهم‎ترین دغدغههای حکماست. برای داشتن بدنی قوی و ایمن در برابر بیماری‎ها و داشتن بدنی سالم و شاداب، سالم تغذیه کنید. محصولات موجود در این گروه کاملاً سالم و طبیعی اند و عوارضی برای بدن ندارند.

غذای انسان دوای اوست، دوای انسان غذای اوست...

رعایت اصول تغذیه سالم می‎تواند شما را از طبیب بی نیاز کند، اصلاح تغذیه موجود در بین مردم از مهم‎ترین دغدغههای حکماست. برای داشتن بدنی قوی و ایمن در برابر بیماری‎ها و داشتن بدنی سالم و شاداب، سالم تغذیه کنید. محصولات موجود در این گروه کاملاً سالم و طبیعی اند و عوارضی برای بدن ندارند.

بیشتر

غذای سالم 53 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • شیره

  مخلوط سه شیره
  شیره انگور.
  شیره خرما.
  شیره توت.

  برای درمان کم خونی.بیحالی وبیحسی بدن.

  اگر دایم حال خواب الودگی دارید حتما استفاده کنید.

  حتی برای چاقها هم خوب است چون چاق کننده نیست.

  در ضمن سه شیره مثل قرص اهن میمونه. با این تفاوت که سه شيره
  جذب بدن میشه ، ولی قرص اهن ظرف 24ساعت از بدن دفع میشه.

 • سرکه

  سرکه زیاد بخورید چون امام علی(علیه السلام) میفرمایند : مداومت بر خوردن سرکه سودا و صفرا را از بین میبرد و آتش صفرا را خاموش میکند و قلب را زنده میکند

 • سویق

  خواص: کمک به درمان یبوست، تسکین التهاب و تشنگی، مناسب برای کودکان و زنان باردار، استخوان را تقویت میکند و گوشت را میرویاند، افزایش قوای جنسی، تقویت رشد (گوشت، استخوان، ذهن و حافظه)، کم خونی و ...

  در حالت عمومی سویق همان قاووت می باشد، مثل آرد نخودچی و قوتو کرمانی.ولی در طب اسلامی سویق عبارت از؛ تفت داده آرد برخی حبوبات، بدین صورت که مثلا آرد گندم را تفت می دهند و سبوس گندم را نیز جداگانه تفت می دهند، بعد از الک کردن آنها را با هم مخلوط می کنند

  انواع سویق در طب اسلامی:

  سویق گندم

  سویق جو

  سویق برنج

  سویق عدس

  سویق گاورس

  سویق سیب

  سویق سنجد

  سویق کنار

  سویق دانه انار

  سویق کدوتنبل

 • رب

  رب انار - رب گوجه - رب طبیعی - رب 100% طبیعی - رب بدون مواد نگهدارنده - با رب سالم غذاهای خود را معطر کنید .

 • ادویه

  اَدویه یا ادویه‌جات، مواد گیاهی استفاده شده به منظور عطر و طعم دهی به مواد غذایی هستند و از برخی از آن‌ها برای مقاصد خوراکییا دارویی نیز استفاده می‌شود. ادویه در زبان عربی جمع مکسر دواء است.

 • محصولات خاص

  محصولات خاص اکسیر حیات - محصولاتی ویژه که در هر جایی پیدا نخواهد شد و حتما شگفت زده خواهید شد .

 • روغن خوراکی

  روغن های بدون کوچکترین مواد نگه دارنده و بدون پالم را استفاده کنید . روغن هایی که هیچ ضرری را نخواهد داشت و سرطان را به دنبال نخواهد آورد . با استفاده از روغن طبیعی و گیاهی روی سلامتیتان سرمایه گذاری کنید .

در صفحه
 • 110,000 تومان

  روغن ارده کنجد اکسیرحیات برای سرخ کردن غذا مناسب است و در باز کردن گرفتگی ها و جهت ماساژ مؤثر است. روغن ارده کنجد اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5، 1، 2 و 4 لیتری عرضه می گردد.

  110,000 تومان
 • 40,000 تومان

  روغن زیتون اکسیرحیات جهت تنظیم فشار خون مناسب است و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، سرشار از ویتامین E و آنتی اکسیدان است و جهت جلوگیری از برخی سرطان ها بکار می رود. روغن زیتون اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5، 1 لیتری عرضه می گردد.

  40,000 تومان
 • 12,000 تومان

  آبغوره اکسیرحیات تقویت کننده معده و کاهش دهنده حرارت خون و صفراست، همچنین رفع‌کننده تشنگی می باشد، جهت تقویت بدن و از بین بردن سستی اعضا مفید است و عامل استحکام آن‌هاست. آبغوره اکسیرحیات در بسته بندی های 1 لیتری عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان

  سرکه مویز اکسیرحیات  سرشار از ویتامین‌های B ،A ، E، و املاحی مانند کلسیم، فسفر و پتاسیم است و حاوی آنتی اکسیدان می باشد. سرکه مویز اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5 لیتری عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان

  سرکه انگور اکسیرحیات جهت رفع کک و مک و لکه های پوستی و سیاهی زیر چشم و همچنین پاک‌سازی بدن از مواد سمی مورد استفاده قرار می گیرد. سرکه انگور اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5 و 1 لیتری عرضه می گردد.

  12,000 تومان
 • 10,000 تومان

  آب انار اکسیرحیات خون ساز است و خون را تصفیه می‌کند، برای تقویت کلیه مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ صورت را شاداب می‌کند، شادی بخش و مفرح است، صدا را باز کرده و گرفتگی صدا را برطرف می‌کند، همچنین مقوی قلب و معده است. آب انار اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5 و 1 لیتری عرضه می گردد.

  10,000 تومان
  فقط آنلاین
 • 16,000 تومان

  آرد هفت جوانه اکسیرحیات جهت رفع کم خونی مورد استفاده قرار می گیرد، ضد یبوست است و سرشار از ویتامین E و گروه ویتامین B می باشد، برای رشد کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن مفید و مؤثر است، همچنین برای پوست، مو و اعصاب کارآمد است. آرد هفت جوانه اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  16,000 تومان
 • 24,000 تومان

  ارده اکسیرحیات جهت تقویت عمومی و تقویت قوای جنسی استفاده می شود، ارده انرژی زاست. ارده اکسیرحیات در بسته بندی های نیم و 1 لیتری عرضه می شود.

  24,000 تومان
 • 10,000 تومان

  آش جو مخصوص اکسیرحیات از پوکی استخوان جلوگیری می‎کند چون دارای پروتئین، کلسیم، فسفر و انواع ویتامین می‎باشد. یبوست را رفع کرده، باعث دفع سموم و رسوبات می‎شود و  اخلاط بدن را تنظیم می‎کند. آش جو مخصوص اکسیرحیات در بسته بندی های 1 کیلوگرمی عرضه می گردد.

  10,000 تومان
 • 16,000 تومان

  حلوا کشی اکسیرحیات جهت کم خونی مفید است، خاصیت ضدسرطانی دارد و ضد قارچ و ضد باكتری است، همچنین انرژی زا و خون‎ساز نیز می باشد. حلوا کشی اکسیرحیات در بسته بندی های نیم و 1 کیلوگرمی عرضه می شود.

  16,000 تومان
 • 16,000 تومان

  سه شیره اکسیرحیات برای کم خونی و فقر آهن مناسب است، همچنین جهت درمان یبوست و بیماری های استخوان مفید است، تقویت کننده قوای جنسی و مقوی حافظه می باشد. سه شیره اکسیرحیات در بسته بندی های 700 گرمی عرضه می شود.

  16,000 تومان
 • 10,000 تومان

  سویق جو اکسیرحیات جهت درمان دیابت، تسکین التهاب و تشنگی مناسب است، همچنین استخوان ساز است و در افزایش قوای جنسی مؤثر است، تقویت رشد (گوشت، استخوان، ذهن و حافظه) و رفع کم خونی از دیگر خواص سویق جو می باشد، در رفع یبوست و پایین آوردن قند خون کارآمد است. سویق جو اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان
 • 10,000 تومان

  سویق عام (گندم و جو) اکسیرحیات کمک به درمان یبوست، تسکین التهاب و تشنگی، مناسب برای کودکان و زنان باردار، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند، افزایش دهنده قوای جنسی و تقویت کننده رشد است، همچنین در درمان کم خونی مؤثر است. سویق عام اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان
 • 15,000 تومان

  سویق عدس اکسیرحیات ضد صفرا و ضد عطش است، جهت تقویت معده و رفع اختلالات زنانه مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین برطرف کننده حرارت بدن و پاک‌کننده معده می باشد. سویق عدس اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  15,000 تومان
 • 10,000 تومان

  سویق گندم اکسیرحیات جهت تسکین التهاب و تشنگی مناسب است، همچنین برای کودکان و زنان باردار مفید می باشد، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند و باعث افزایش قوای جنسی می گردد. سویق گندم اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان