کپسول چربی سوز (گیاهی)

جدید

کپسول چربی سوز اکسیرحیات جهت از بین بردن چربی های اضافی بدن خصوصاً شکم مورد استفاده قرار می گیرد. 

کپسول چربی سوز در بسته بندی های 30 عددی عرضه می شود.

جزییات بیشتر

18,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

کپسول چربی سوز اکسیرحیات جهت از بین بردن چربی های اضافی بدن خصوصاً شکم مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول چربی سوز اکسیرحیات زیر نظر پزشک طب سنتی تهیه و تولید می گردد و برای از بین بردن چربی های اضافی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید بدانید که در کنار مصرف این کپسول ها از یک رژیم غذایی مناسب و تغذیه سالم استفاده نمایید.

موارد مشابه بسیار زیادی در بازار وجود دارد که ممکن است حاوی ترکیبات شیمیایی باشند که برای بدن عوارض و عواقب بعدی به دنبال داشته باشد، کپسول چربی سوز اکسیرحیات بر پایه گیاهان دارویی تهیه شده است و هیچگونه عوارضی ندارد و افراد مختلف می‎توانند از آن بهره ببرند (فقط افرادی که به گرمی حساسیت دارند بهتر است در کنار مصرف این کپسول از تصفیه کننده‎های خون استفاده نمایند)

باید بدانید که جهت چربی سوزی ناگزیر هستیم تا از ترکیبات گرم و بعضا بسیار گرم استفاده نماییم و موضوع حساسیت ممکن است فقط برای افرادی که به گرمی زیاد حساسیت دارند پیش آید و برای افراد معتدل و یا غیرحساس مشکلی وجود ندارد.

تصفیه کننده‎های خون عبارتند از: فرآورده‎های انار مثل رب انار، آب انار، سس انار و ...، سماق، زرشک، عناب، خاکشیر، عرق کاسنی و شاتره، آلو، سرکه انگبین، کامبوجا و ... که می‎توانید در کنار مصرف کپسول چربی سوز از این موارد استفاده نمایید.

طریقه مصرف: روزی 3 تا 6 عدد به همراه عرقیات مفرح 2 ساعت بعد از غذا میل شود. به همراه مقداری آب هم می توان مصرف نمود. 

شماره ثبت: 58711               

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف

نوشتن دیدگاه

کپسول چربی سوز (گیاهی)

کپسول چربی سوز اکسیرحیات جهت از بین بردن چربی های اضافی بدن خصوصاً شکم مورد استفاده قرار می گیرد. 

کپسول چربی سوز در بسته بندی های 30 عددی عرضه می شود.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

کپسول چربی سوز اکسیرحیات جهت از بین بردن چربی های اضافی بدن مخصوصاً شکم، رانها، باسن و سینه مورد استفاده قرار میگیرد و در تناسب اندام افراد دارای اضافه وزن بسیار مفید است.

2 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو