کرم ویتامینه اکسیر

جدید

کرم ویتامینه اکسیرحیات جهت تقویت سلول های پوست، از بین بردن چین و چروک، لطافت، شادابی و افزایش رطوبت پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

جزییات بیشتر

36,000 تومان

 
بررسی تخصصی

کرم ویتامینه اکسیرحیات جهت تقویت سلول های پوست، از بین بردن چین و چروک، لطافت، شادابی و افزایش رطوبت پوست مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این کرم جهت تقویت سلول های پوست، بهبود، رفع، تسکین، کاهش و کنترل اختلالات پوستی مفید و مؤثر است، کرم ویتامینه اکسیر جهت تقویت سلول های پوست، از بین بردن چین و چروک، لطافت، شادابی و افزایش رطوبت پوست مورد استفاده قرار می گیرد. 

سلول های پوست صورت، برای شفاف و لطیف شدن باید به طور مناسب و مداوم تغذیه شوند، ویتامین های مورد نیاز پوست را با استفاده از کرم ویتامینه اکسیرحیات به پوست خود برسانید. 

با توجه به اینکه شرکت اکسیرحیات، ارائه دهنده محصولات سالم و ارگانیک میباشد و زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت است، کرم ویتامینه اکسیرحیات را با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده زیر نظر پزشکان طب سنتی تولید و عرضه میکند. بنابراین نگرانی هایی که در خرید لوازم آرایشی شیمیایی برای استفاده از مواد شیمیایی دارید را نخواهید داشت. 

طریقه مصرف:  بصورت موضعی روزانه 2 تا 3 مرتبه بر روی پوست بعد از پاکسازی پوست با استفاده از لوسیون پاک کننده، ماساژ داده شود.  

شماره ثبت: 58711                                          

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف         ‎             

مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: 2424412411

نوشتن دیدگاه

کرم ویتامینه اکسیر

کرم ویتامینه اکسیرحیات جهت تقویت سلول های پوست، از بین بردن چین و چروک، لطافت، شادابی و افزایش رطوبت پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

کرم ویتامینه اکسیرحیات جهت نرم کردن و لطافت پوست به کار می‎رود، این کرم در رفع چین و چروک پوست و آبرسانی به سلول های پوستی بسیار مؤثر است. کرم ویتامینه کاملاً گیاهی بوده و توسط پزشکان طب سنتی تهیه می‎گردد و در تأمین ویتامین‎های مورد نیاز پوست بسیار مفید است.

24 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو