کرم میکاپ اکسیر (پوشاننده پوست)

جدید

کرم میکاپ اکسیرحیات پوشاننده قوی پوست است و جهت صافی، یکنواختی و پوشش سطح پوست بسیار مفید و مؤثر است.

جزییات بیشتر

44,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

کرم میکاپ اکسیرحیات پوشاننده قوی پوست است و جهت صافی، یکنواختی و پوشش سطح پوست بسیار مفید و مؤثر است.  این کرم برای پوشاندن سطح پوست و یکنواخت کردن آن مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر جنبه آرایشی دارد تا درمانی.

این کرم همرنگ پوست است و به پوشاندن اختلالات پوستی کمک می کند. بدلیل گیاهی بودن این کرم، عوارض کرم های شیمیایی را ندارد.  

امروزه عده‎ای بسیاری جهت پوشاندن پوست خود و یکنواخت کردن آن، پنهان کردن جوش، لک، رد جوش و ... از کرم پودرها و کرم‎های میکاپ شیمیایی استفاده می‎کنند. این افراد باید بدانند که با این کار به پوست خود آسیب زیادی وارد می‎کنند و بدلیل تغذیه نادرست سلول‎های پوستی با این کرم‎ها و محصولات آرایشی و بهداشتی نامناسب، پوستی روز به روز بی طراوت تر خواهند داشت. کرم میکاپ اکسیرحیات بر پایه گیاه و ترکیبات طبیعی تهیه شده و هیچ اختلالی را در سطح پوست شما ایجاد نمی‌‎کند.

با توجه به اینکه شرکت اکسیرحیات، ارائه دهنده محصولات سالم و ارگانیک میباشد و زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت است، کرم میکاپ اکسیرحیات را با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده زیر نظر پزشکان طب سنتی تولید و عرضه میکند. بنابراین نگرانی هایی که در خرید لوازم آرایشی شیمیایی برای استفاده از مواد شیمیایی دارید را نخواهید داشت.   

طریقه مصرف:  هر زمان که نیاز به پوشاندن پوست و یکنواخت کردن سطح آن داشته باشید، بر روی پوست ماساژ داده شود. 

شماره ثبت: 58711                                        

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف         ‎           

مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: 2424412411

نوشتن دیدگاه

کرم میکاپ اکسیر (پوشاننده پوست)

کرم میکاپ اکسیرحیات پوشاننده قوی پوست است و جهت صافی، یکنواختی و پوشش سطح پوست بسیار مفید و مؤثر است.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

کرم میکاپ اکسیرحیات جهت پوشاندن سطح پوست و صافی و یکنواختی پوست مؤثر است. این کرم کاملاً گیاهی و طبیعی بوده و توسط پزشکان طب سنتی تهیه شده است.

برچسب ها

24 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو