کرم ضد آفتاب اکسیر (SPF بالا)

جدید

کرم ضد آفتاب اکسیرحیات جهت کاهش و تسکین عوارض ناشی از تابش آفتاب کاربرد دارد، همچنین از پوست در برابر آسیب های نور آفتاب جلوگیری می کند.

جزییات بیشتر

44,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

کرم ضد آفتاب اکسیرحیات جهت کاهش و تسکین عوارض ناشی از تابش آفتاب کاربرد دارد، همچنین از پوست در برابر نور آفتاب جلوگیری می کند. این کرم دارای SPF 90%  طبیعی می باشد.  

»» SPF یعنی چه؟

SPF که مخفف Sun Protection Fector میباشد به معنی فاکتور محافظت از خورشید (نور خورشید) می باشد. این عدد بیانگر قدرت این محصولات برای مقابله با نور خورشید بوده و نیز به عنوان عامل مقایسه در محصول از این نظر مورد استفاده قرار می گیرد. هر قدر این عدد از نقطه نظر کمیت، بزرگتر باشد، فرآورده قوی تر بوده، محافظت بیشتری را فراهم می نماید. همانطور که اشاره شد کرم ضد آفتاب اکسیرحیات دارای SPF 90% است و این مقدار بسیار بالایی برای این فاکتور مهم است که می تواند از پوست شما در برابر اشعه فرابنفش نور خورشید که باعث بروز مشکلاتی از جمله پیری زودرس و آفتاب سوختگی می شود، محافظت نماید.

کرم ضدآفتاب اکسیرحیات از پیری زودرس پوست جلوگیری میکند:  ارتباط بین پیری زودرس با تماس مداوم با نور خورشید، کاملا" به اثبات رسیده است. مشخص شده است که اشعه فرابنفش به تنهایی و یا در همراهی با اشعه زیر قرمز می توانند سبب تخریب الیاف کلاژن و الاستین موجود در پوست گردند. این الیاف عامل اصلی استحکام و کشش طبیعی پوست بوده و صدمه به آنها می تواند منجر به پیری زودرس پوست شود. به همین دلیل افرادی که دارای مشاغلی هستند که به مدت طولانی با نور خورشید تماس دارند ( مانند: کشاورزان، ماهیگیران و...) بسیار زودتر از سایر افراد دچار پیری پوست می گردند.

کرم ضدآفتاب اکسیرحیات از آفتاب سوختگی جلوگیری میکند:  حادترین و آشکارترین جزء بالینی تماس با اشعه فرابنفش ، قرمزی و آفتاب سوختگی پوست است که در عرض ۴-۳ ساعت پس از تماس با نور خورشید ایجاد شده و در طی ۲۴-۱۲ ساعت به بالاترین شدت خود می رسد. اشعه فرابنفش باعث تخریب DNA موجود در هسته سلولهای پوستی شده و به این ترتیب به سلولها صدمه می زند. علت ایجاد قرمزی پوست نیز آزادشدن واسطه های شیمیایی مختلف می باشد که از مهمترین آنها می توان به هیستامین اشاره نمود. 
با توجه به اینکه شرکت اکسیرحیات، ارائه دهنده محصولات سالم و ارگانیک میباشد و زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت است، کرم ضد آفتاب را با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده زیر نظر پزشکان طب سنتی تولید و عرضه میکند.  بنابراین نگرانی هایی که در خرید لوازم آرایشی شیمیایی برای استفاده از مواد شیمایی دارید را نخواهید داشت.  

طریقه مصرف:  بصورت موضعی روزانه 2 تا 3 مرتبه بر روی پوست بعد از پاکسازی پوست با استفاده از لوسیون پاک کننده، ماساژ داده شود.  کرم سفیدکننده اکسیرحیات جهت بهبود، رفع، کاهش و کنترل اختلالات پوستی بکار می رود، همچنین باعث از بین بردن تیرگی پوست و کمک به صافی و روشنی و سفیدی پوست می شود.   

شماره ثبت: 58711                                  

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف         ‎      

مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: 2424412411

نوشتن دیدگاه

کرم ضد آفتاب اکسیر (SPF بالا)

کرم ضد آفتاب اکسیرحیات جهت کاهش و تسکین عوارض ناشی از تابش آفتاب کاربرد دارد، همچنین از پوست در برابر آسیب های نور آفتاب جلوگیری می کند.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

کرم ضدآفتاب اکسیرحیات با SPF بالا جهت حفاظت پوست از آفتاب سوختگی و جلوگیری از اثرگذاری منفی آفتاب بر روی پوست استفاده می‎شود. این محصول کاملاً گیاهی بوده و توسط پزشکان طب سنتی تهیه می‎گردد.

24 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو