کرم رازیانه اکسیر (رفع موی زائد)

جدید

کرم رازیانه اکسیرحیات جهت لطافت، شادابی و رفع خشکی پوست مورد استفاده قرار می‎گیرد، همچنین به رفع و کاهش موهای زائد صورت و بدن کمک می کند.

جزییات بیشتر

36,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

کرم رازیانه اکسیرحیات جهت لطافت، شادابی و رفع خشکی پوست مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین به رفع و کاهش موهای زائد صورت و بدن کمک می کند. 

اکثر افراد روی پوست خود موهای زائد دارند (غیر از ناحیه تناسلی و زیر بغل) که برای از بین بردن آنها از روش های مختلفی استفاده می کنند، برای خانم ها، معمولاً در صورت و روی سینه شان موهای زائد بوجود می آید که نشان دهنده تنظیم نبودن هورمونها در بدن آنهاست. کرم رازیانه اکسیرحیات با بهره گیری از خواص رازیانه به از بین بردن این موها کمک چشمگیری می کند. 

با توجه به اینکه شرکت اکسیرحیات، ارائه دهنده محصولات سالم و ارگانیک میباشد و زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت است، کرم رازیانه اکسیرحیات را با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده زیر نظر پزشکان طب سنتی تولید و عرضه میکند. بنابراین نگرانی هایی که در خرید لوازم آرایشی شیمیایی برای استفاده از مواد شیمیایی دارید را نخواهید داشت. 

طریقه مصرف: بصورت موضعی روزانه 2 تا 3 مرتبه بر روی پوست بعد از پاکسازی پوست با استفاده از لوسیون پاک کننده، ماساژ داده شود.  می توان پس از بند انداختن صورت، در خلاف جهت رشد موها، بر روی پوست ماساژ داده شود.  

شماره ثبت: 58711                                

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف         ‎    

مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: 2424412411

نوشتن دیدگاه

کرم رازیانه اکسیر (رفع موی زائد)

کرم رازیانه اکسیرحیات جهت لطافت، شادابی و رفع خشکی پوست مورد استفاده قرار می‎گیرد، همچنین به رفع و کاهش موهای زائد صورت و بدن کمک می کند.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

کرم رازیانه اکسیرحیات برای رفع موهای زائد صورت و بدن استفاده می‎شودو این محصول همچنین جهت آبرسانی به پوست و لطافت و شادابی پوست استفاده می‎گردد. این محصول کاملاً گیاهی بوده و زیر نظر پزشکان طب سنتی تهیه می‎شود.

برچسب ها

24 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو