چای سیب و به اکسیر

چای سیب و به اکسیر

چای سیب و به اکسیرحیات باعث تقویت سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از پوکی استخوان، کاهش کلسترول، تقویت اعصاب و قلب می شود، این دمنوش آرامش بخش است.

چای سیب و به اکسیرحیات در اندازه های 250 گرمی عرضه می گردد.

12,000 تومان بدون مالیات.

درباره محصول:

چای سیب و به اکسیرحیات باعث افزایش اکسیژن رسانی به بافت های بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود عملکرد گلبول های سفید خون، افزایش تراکم استخوان ها و جلوگیری از پوکی استخوان، تنظیم قند خون و کاهش کلسترول، از بین بردن عفونت ها و ویروس ها، سرشار از ویتامین و املاح طبیعی، تقویت اعصاب و قلب، گرفتگی های عروق قلب را در طولانی مدت از بین می برد، دارای ph خنثی بوده و به همین دلیل از بروز بسیاری از بیماری ها که علت آن ها اسیدی شدن خون می‌باشد، جلوگیری می‌کند.

چای سیب و به اکسیرحیات

از دیگر خواص این دمنوش خوش طعم:

یکی از دمنوش های مفید برای جلوگیری از سرماخوردگی است. با دارا بودن آهن بسیار فراوان یکی از بهترین مواد غذایی برای خانم هایی که دچار کاهش اسید فولیک هستند محسوب می شود .الکترولیت های بدن را به خاطر دارا بودن املاح فراوان تنظیم می کند. آرامش بخش است و موجب رفع خستگی می گردد، موجب تقویت اعصاب می شود و نشاط آور و رفع کننده استرس است، کبد و معده می باشد و برای بهبود زخم معده بسیار کاربرد دارد، مفید برای هضم غذا و از بین برنده بوی بد دهان

چای سیب و به اکسیرحیات

طریقه مصرف:

همانند چای معمولی باید به مقدار لازم دم شود و میل گردد.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

بخش سوال و جواب درباره محصول :