کرم گل بنفشه اکسیر

جدید

کرم گل بنفشه اکسیرحیات باعث لطافت، رطوبت و شادابی پوست می شود، همچنین این کرم نرم کننده پوست است و کاهش دهنده و رفع کننده حساسیت آن است.

جزییات بیشتر

28,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

کرم گل بنفشه اکسیرحیات باعث لطافت، رطوبت و شادابی پوست می شود، همچنین این کرم نرم کننده پوست است و کاهش دهنده و رفع کننده حساسیت آن است. همچنین این کرم روشن کننده دست و صورت، خنک کننده، کاهش دهنده التهاب و قرمزی جوش‌های صورت است. 

در كتاب مخزن الادویه در مورد بنفشه چنین آمده است: "بنفسج" دارای طبعی سرد و تر و بعضی گفته اند گرم و تر است. از این رو کرم گل بنفشه برای همه افراد با طبع های مختلف مناسب است.  این کرم در از بین بردن قرمزی جوش های صورت و جای جوش ها بسیار مفید و مؤثر است. 

با توجه به اینکه شرکت اکسیرحیات، ارائه دهنده محصولات سالم و ارگانیک میباشد و زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت است، کرم گل بنفشه اکسیرحیات را با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده زیر نظر پزشکان طب سنتی تولید و عرضه میکند. 

بنابراین نگرانی هایی که در خرید لوازم آرایشی شیمیایی برای استفاده از مواد شیمایی دارید را نخواهید داشت. 

طریقه مصرف:  بصورت موضعی روزانه 2 تا 3 مرتبه بر روی پوست بعد از پاکسازی پوست با استفاده از لوسیون پاک کننده، ماساژ داده شود.

شماره ثبت: 58711

مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: 2424412411

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف

نوشتن دیدگاه

کرم گل بنفشه اکسیر

کرم گل بنفشه اکسیرحیات باعث لطافت، رطوبت و شادابی پوست می شود، همچنین این کرم نرم کننده پوست است و کاهش دهنده و رفع کننده حساسیت آن است.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

کرم گل بنفشه اکسیرحیات جهت آبرسانی به پوست های خیلی خشک و رفع خشکی های حاد مفید است، همچنین در رفع حساسیت های پوستی و اختلالات پوستی مؤثر می باشد. کرم گل بنفشه اکسیرحیات توسط پپزشکان متخصص طب سنتی تهیه شده و کاملاً گیاهی است.

برچسب ها

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو