ماسک موی گیسوان

جدید

ماسک موی گیسوان اکسیرحیات جهت تقویت پیاز مو تأثیر بسزایی دارد و ضد خارش و ضد حساسیت های پوست سر است، همچنین جهت جلوگیری از ریزش مو استفاده می شود و ضخیم کننده موی سر است.

جزییات بیشتر

25,000 تومان

 
بررسی تخصصی

ماسک موی گیسوان اکسیرحیات جهت تقویت پیاز مو تأثیر بسزایی دارد و ضد خارش و ضد حساسیت های پوست سر است، همچنین جهت جلوگیری از ریزش مو استفاده می‎شود و ضخیم کننده موی سر است. 

ماسک موی گیسوان اکسیرحیات از ترکیب گیاهان تقویت کننده موی سر و ریشه آن تهیه شده است و به سلامت موهای شما کمک زیادی می‎کند. افرادی که دچار موخوره می‎شوند و یا دچار سایر اختلالات مو مانند: شوره، ریزش، حساسیت، خارش، نازکی و ... می‎شوند، می‎توانند با استفاده از این ماسک قوی موهایی زیبا و پرپشت داشته باشند.

ترکیباتی که در این محصول بکار رفته است توسط پزشکان متخصص طب سنتی انجام گرفته و برای افراد مختلف با موهای متفاوت قابل استفاده است. ماسک موی گیسوان اکسیرحیات تغذیه کننده ریشه مو و سلولهای پوستی است و از این طریق در تأمین مواد مورد نیاز مو جهت تقویت و ضخیم شدن مو تأثیرگذار است.

با توجه به اینکه شرکت اکسیرحیات، ارائه دهنده محصولات سالم و ارگانیک میباشد و زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت است، ماسک موی گیسوان اکسیرحیات را با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده زیر نظر پزشکان طب سنتی تولید و عرضه میکند.     بنابراین نگرانی هایی که در خرید لوازم آرایشی شیمیایی برای استفاده از مواد شیمیایی دارید را نخواهید داشت.   

طریقه مصرف: هفته ای یک یا دو مرتبه 3 قاشق غذاخوری از پودر را با کمی آب ولرم خمیر نموده 2 ساعت قبل از حمام یا شب تا صبح روی سر بماند سپس سر را شستشو دهید. برای موهای چرب با یک عدد تخم مرغ رسمی مخلوط شود. برای موهای خشک با 2 قاشق روغن زیتون مخلوط شود.      

شماره ثبت: 58711                        

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف        

مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: 2424512502

نوشتن دیدگاه

ماسک موی گیسوان

ماسک موی گیسوان اکسیرحیات جهت تقویت پیاز مو تأثیر بسزایی دارد و ضد خارش و ضد حساسیت های پوست سر است، همچنین جهت جلوگیری از ریزش مو استفاده می شود و ضخیم کننده موی سر است.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

ماسک موی گیسوان اکسیرحیات جهت تقویت ریشه و ساقه مو و جلوگیری از ریزش، شوره و موخوره مفید است، این محصول اثر بسیار بالایی جهت درخشندگی مو را داراست.

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو