بره موم اکسیر

بره موم اکسیر (آنتی بیوتیک طبیعی)

بره موم اکسیرحیات باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و در درمان سرماخوردگی و آنفولانزا کارآمد است. این محصول باعث رفع اختلالات تنفسی و التهاب و عفونت سینوس ها می گردد.

بره موم اکسیرحیات در بسته بندی های 15 گرمی عرضه می گردد.

10,000 تومان بدون مالیات.

درباره محصول:

بره موم اکسیرحیات باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و در درمان سرماخوردگی و آنفولانزا کارآمد است. این محصول باعث رفع اختلالات تنفسی و التهاب و عفونت سینوس ها می گردد. همچنین برای رفع جوش صورت، اختلالات پوستی مثل بریدگی پوست، خارش، سوختگی و عفونت آن مفید است.

بره موم اکسیرحیات

از دیگر خواص ویژه بره موم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جهت جلوگیری از ابتلا به سرطان مفید است و از پوسیدگی دندان و زخم دهان جلوگیری می کند، همچنین عفونت ادرار را رفع و ورم گلو را از بین می برد. بره موم اکسیر جهت درمان بیماری نقرس، زخم های باز، گرفتگی برونشیت و ورم معده مؤثر است، از دیگر خواص فوق العاده بره موم اکسیر می توان به موارد زیر اشاره کرد: رفع بیماری‌های دندانی، بیماری های شنوایی، عفونت های روده، زخم معده، اگزما، ورم مفاصل، سـر درد، پارکینسـون،عفونت صفرا، تصلب بافت ها، زگیل و ورم ملتحمه، کنترل دیابت و کاهش قند خون، جلوگیری از حملات قلبی، حفاظت در برابر تحلیل کبد، کاهش درد مفاصل، از بین بردن قارچ ها و میکروب ها

مجموعه اکسیرحیات تمامی محصولات کندو را عرضه می نماید. این شرکت زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول به فعالیت است و کیفیت محصولات عرضه شده در این مجموعه بسیار بالاست.  

بره موم اکسیرحیات

طریقه مصرف:

جهت استفاده عمومی، روزانه دو نوبت بعد از ناهار و بعد از شام به انداره یک نخود جدا کرده، چند دقیقه زیر زبان بمکید و سپس میل نمایید.

در صورت بروز عفونت های شدید می توانید هر 6 و یا 8 ساعت یک حبه از آن را استفاده نمایید.

»» برای آشنایی با سایر خواص بره موم مقاله مرتبط را مطالعه بفرمایید.

مقالات مرتبط

بخش سوال و جواب درباره محصول :