سلاجیت

سلاجیت اکسیر (درمان زودانزالی)

سلاجیت اکسیرحیات در رفع زود انزالی آقایان بسیار مؤثر است، همچنین این محصول نعوظ آور است و در افزایش میل جنسی و تقویت کلیه و مثانه مفید است. سلاجیت اکسیر ممسک است و نافع جهت پوکی استخوان و شکستگی است، این محصول جهت رفع کم خونی، صرع و اختلال عملکرد غده تیروئید مناسب و مؤثر است.

سلاجیت اکسیرحیات در بسته بندی های 15 گرمی عرضه می گردد.

29,000 تومان بدون مالیات.

درباره محصول:

سلاجیت اکسیرحیات در رفع زود انزالی آقایان بسیار مؤثر است، همچنین این محصول نعوظ آور است و در افزایش میل جنسی و تقویت کلیه و مثانه مفید است. سلاجیت اکسیر ممسک است و نافع جهت پوکی استخوان و شکستگی است، این محصول جهت رفع کم خونی، صرع و اختلال عملکرد غده تیروئید مناسب و مؤثر است، همچنین در رفع اختلالات عصبی، چاقی، آرتروز، دیابت، استرخاء، فلج، سردی اعضا، کمر درد، درد زانو و ضعف جسمانی کارآمد است و نافع نفخ معــده، کمپلکس گیاهی قدرتمند و محرک تستسرون است.

سلاجیت اکسیرحیات

سلاجیت به دلیل ایجاد حرارت لطیف یکی از بهترین داروهای تقویت کننده بدن می باشد زیرا تمام مزاج ها می توانند از آن استفاده کنند و از آنجا که سلاجیت مرکب القوا می باشد می توان آن را با داروهای مختلف جهت علاج امراض مختلف استفاده نمود و نیز سلاجیت یک داروی ترکیبی نمی باشد بلکه مفرد است و در ارتفاعات هیمالیا برداشت شده و سپس توسط بومی های منطفه تصفیه می شود و به بازار ارسال می گردد که افراد داروساز معمولاً آن را با گیاهان دیگر جهت رسیدن به مقاصد گوناگون ترکیب می کنند که نسخ آن را می توان در کتاب قرابادین یافت که البته بیشتر نسخه ها در رابطه با مسائل جنسی می باشد.

سلاجیت اکسیرحیات

طریقه مصرف:

روزانه یک گرم سلاجیت (به اندازه یک نخود) را در یک لیوان شیر ولرم حل کرده و سپس میل نمایید.

برای آشنایی با سایر خواص سلاجیت مقاله مرتبط را مطالعه بفرمایید

محصولات مرتبط

  • 25,000 تومان

    کپسول ثعلب اکسیرحیات مقوی نیروی جنسی است و از انزال زودرس جلوگیری می کند، همچنین این کپسول به رشد کمک کرده و تقویت کننده اعصاب است، جهت برطرف کردن ناراحتی های معده مفید است و مولد منی، مقوی نعوظ، محرک قوی و مولد خون صالح می باشد. کپسول ثعلب اکسیرحیات در بسته های 10 عددی عرضه می گردد.

    25,000 تومان
  • 15,000 تومان

    کپسول جینسینگ اکسیرحیات برای تقویت قوای جنسی و تقویت سیستم ایمنی بدن مناسب است، این کپسول باعث افزایش سوخت و ساز بدن و تنظیم فشار خون می شود، همچنین در افزایش قدرت سیستم قلبی و عروقی و  رفع خستگی و بیحالی مؤثر است. کپسول جینسینگ اکسیرحیات در بسته های 10 عددی عرضه می گردد.

    15,000 تومان
مقالات مرتبط

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1396/07/22 16:04 - مشتری مهمان

سلام بعلت هزینه بالا پستی ازخرید محصول انصراف دادم

1396/07/23 08:30 محصولات سالم اکسیر

با سلام
شما میتونید بالای 100 هزار تومن خرید کنید تا هزینه پستی رو نپردازید

سالم باشید

1396/09/16 10:54 عطاری گل افشان واسع زاده

بنده خوده سلاجیت رو نیاز دارم اگر موجود دارید خریدارم.

1396/09/16 14:36 محصولات سالم اکسیر

با سلام
سلاجیت اصلی داخل سایت موجوده میتونید خریداری کنید

سالم باشید