قند قهوه ای اکسیر

قند قهوه ای اکسیر (تهیه شده از نیشکر)

قند قهوه ای دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به قند سفید می‎باشد. این محصول جایگزین مناسبی برای قند سفید است. این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. قند قهوه‎ای سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است. 

قند قهوه ای اکسیرحیات در بسته بندی های 750 گرمی عرضه می شود.

10,000 تومان بدون مالیات.

برچسب ها

درباره محصول:

قند قهوه ای دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به قند سفید می‎باشد. این محصول جایگزین مناسبی برای قند سفید است.

قند قهوه ای اکسیر

این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. قند قهوه‎ای سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است.

این محصول دارای ارزش غذایی بالا بوده و برای سلامتی پوست مفید است.

با توجه به اینکه شرکت اکسیرحیات، ارائه دهنده محصولات سالم و ارگانیک میباشد و زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت است، قند قهوه ای اکسیرحیات را با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده تولید و عرضه میکند.

قند قهوه ای اکسیر

قند قهوه ای جایگزین بسیار مناسب و سالمی برای قند سفید می باشد. لازم به ذکر است شیرینی این قند چند برابر شیرینی قند سفید است و حتی برای افرادی که به دیابت مبتلا هستند ضرری ندارد. قند قهوه ای از نیشکر گرفته می شود در حالیکه قند سفید محصولی از چغندر است که بسیار سودازاست.

قند قهوه ای اکسیر

طریقه مصرف:

جهت شیرین کردن نوشیدنی و یا بهمراه دمنوش استفاده شود.

محصولات مرتبط

 • 10,000 تومان

  شکر قهوه ای اکسیرحیات دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به شکر سفید می‎باشد. این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. شکر قهوه‎ای سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است.  شکر قهوه ای اکسیرحیات در بسته بندی های 750 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان
 • 10,000 تومان

  شکر تر قهوه ای اکسیرحیات دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به شکر سفید می‎باشد. این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. شکر قهوه‎ای سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است.  شکر تر  قهوه ای اکسیرحیات در بسته بندی های 750 گرمی عرضه می شود.

  10,000 تومان
 • 12,000 تومان

  نبات قهوه ای اکسیرحیات دارای کالری و ساکارز کمتری نسبت به نباتی است که از چغندر گرفته می‎شود. این محصول از عصاره خالص نیشکر تولید شده است. سرشار از پتاسیم، منیزیم، سدیم و کروم است و بدلیل دارا بودن مواد معدنی برای رشد استخوان‎ها و جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین پیشگیری از دیابت مفید است. نبات قهوه ای اکسیرحیات در بسته بندی های 650 گرمی عرضه می شود.

  12,000 تومان
مقالات مرتبط

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1396/03/11 23:00 علی حسین زاده

درصورت خریدکلی برای فروش این محصولات رادانه چندحساب می کنید

1396/03/13 12:28 محصولات سالم اکسیر

جهت اطلاع از شرایط خرید کلی و یا فله با شماره فروشگاه تماس بگیرید

051-38479973