لوسیون HD اکسیر

جدید

لوسیون هاش دی (HD) اکسیرحیات جهت جذب، پاک سازی و خارج کردن فضولات، مواد فاسد، چربی ها و اخلاط غیر مفید از پوست‌های چرب مفید است.

جزییات بیشتر

22,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

لوسیون هاش دی (HD) اکسیرحیات جهت جذب، پاک سازی و خارج کردن فضولات، مواد فاسد، چربی ها و اخلاط غیر مفید از پوست‌های چرب مفید است. لوسیون هاش دی اکسیرحیات جهت پاکسازی پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

پیش از استفاده از کرم های گیاهی می توانید پوست خود را با استفاده از لوسیون هاش دی پاکسازی نمایید.

این لوسیون مخصوص پوست های چرب بوده و در خارج کردن چربی پوست و خشک کردن آن و دفع اخلاط فاسد پوست بسیار مفید و قوی عمل میکند. در صورتی که این لوسیون قبل از کرم استفاده شود، با دفع اخلاط اضافی و فاسد از روی پوست به جذب و اثرگذاری کرم کمک زیادی میکند و باعث می شود پوست شاداب و با طراوتی داشته باشید. 

با توجه به اینکه شرکت اکسیرحیات، ارائه دهنده محصولات سالم و ارگانیک میباشد و زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت است، لوسیون هاش دی اکسیرحیات را با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده زیر نظر پزشکان طب سنتی تولید و عرضه میکند. بنابراین نگرانی هایی که در خرید لوازم آرایشی شیمیایی برای استفاده از مواد شیمیایی دارید را نخواهید داشت. 

طریقه مصرف:  بصورت موضعی روزانه 2 تا 3 مرتبه بر روی پوست با استفاده از پنبه، ماساژ داده شود.  

شماره ثبت: 58711                      

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف      

مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت: 2424512462

نوشتن دیدگاه

لوسیون HD اکسیر

لوسیون هاش دی (HD) اکسیرحیات جهت جذب، پاک سازی و خارج کردن فضولات، مواد فاسد، چربی ها و اخلاط غیر مفید از پوست‌های چرب مفید است.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

لوسیون هاش دی اکسیرحیات مخصوص پوستهای چرب است و در از بین بردن چربی پوست، رفع جوش صورت و دفع اخلاط فاسد بسیار کارآمد است.

6 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

منو