لوسیون تقویت ناخن

لوسیون تقویت ناخن اکسیر

لوسیون تقویت ناخن اکسیرحیات باعث تقویت ناخن و براقی آن می شود.

18,000 تومان بدون مالیات.

برچسب ها

درباره محصول:

لوسیون تقویت ناخن اکسیرحیات با فاکتور های تقویتی و مواد مغذی و همچنین با دارا بودن غلظت بیشتری از مواد مؤثره حاوی ترکیبات دارویی گیاهی موجب استحکام و تحریک رشد ناخن می شود. همچنین باعث تقویت ناخن و براقی آن می شود. 

لوسیون تقویت ناخن اکسیرحیات

مشکلاتی نظیر کم خونی و فقر آهن و مشکلات غده تیروئید می تواند باعث شکننده بودن ناخن ها شود. در کنار اصلاح غذا جهت درمان این مشکلات، استفاده از لوسیون تقویت ناخن اکسیرحیات به تقویت ناخن و جلوگیری از شکستن آن بسیار کمک می کند.

با توجه به اینکه شرکت اکسیرحیات، ارائه دهنده محصولات سالم و ارگانیک میباشد و زیر نظر انجمن ارگانیک کشور مشغول فعالیت است، لوسیون تقویت ناخن اکسیرحیات را با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده زیر نظر پزشکان طب سنتی تولید و عرضه میکند.

بنابراین نگرانی هایی که در خرید لوازم آرایشی شیمیایی برای استفاده از مواد شیمیایی دارید را نخواهید داشت.

لوسیون تقویت ناخن اکسیرحیات

طریقه مصرف:

بصورت موضعی روزانه 2 تا 3 مرتبه بر روی ناخن با استفاده از پنبه، ماساژ داده شود.

محصولات مرتبط

  • 15,000 تومان

    سویق سنجد اکسیرحیات مؤثر در رشد و تحکیم بدن و استخوان ساز است و باعث افزایش شیر مادر می شود، این محصول برای رشد قد مناسب است، تب را کاهش می دهد و معده و قلب را تقویت می کند، همچنین در درمان آرتروز مفید است. این محصول سرشار از ویتامین C می باشد و برای سردرد مؤثر است. سویق سنجد اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

    15,000 تومان
  • 16,000 تومان

    آرد هفت جوانه اکسیرحیات جهت رفع کم خونی مورد استفاده قرار می گیرد، ضد یبوست است و سرشار از ویتامین E و گروه ویتامین B می باشد، برای رشد کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن مفید و مؤثر است، همچنین برای پوست، مو و اعصاب کارآمد است. آرد هفت جوانه اکسیرحیات در بسته بندی های 500 گرمی عرضه می شود.

    16,000 تومان
مقالات مرتبط

بخش سوال و جواب درباره محصول :