ورق طلا

ورق طلای اکسیر (طلای خوراکی)

ورق طلای اکسیرحیات مقوی قلب، مغز و شادی آور است، همچنین باعث تقویت حافظه و حواس می شود. از دیگر خواص این محصول تقویت کنندگی عمومی بدن و تقویت نیروی جنسی و تولید منی است.

ورق طلای اکسیرحیات در بسته های حاوی 1 ورق طلا (تقریباً به اندازه یک برگ A5) عرضه می گردد.

130,000 تومان بدون مالیات.

درباره محصول:

ورق طلای اکسیرحیات مقوی قلب، مغز و شادی آور است، همچنین باعث تقویت حافظه و حواس می شود. از دیگر خواص این محصول تقویت کنندگی عمومی بدن و تقویت نیروی جنسی و تولید منی است، همچنین در درمان امراض صفراوی و سوداوی مثل خفقان، وسواس، توحش، هم و غم، حزن، جنون و صرع نافع است. ورق طلا در تصفیه و رقیق کردن خون مؤثر است و بدن را فربه می سازد، همچنین باعث طول عمر می‌شود، مصلح آن عسـل است.

ورق طلای اکسیرحیات

ورق طلا در افزایش حرارت و رطوبت غریزی و رفع امراض قلب، مغز، کبد، طحال، معده، مثانـه، باه، چشم، مفاصل مؤثر است و در بهبود و کنترل اختلالات روده، بواسیر، زحیر، اسهال خونی تأثیرگذار است، این محصول در کمک به بهبود و کنترل اخـتلالات پوستی مانند بهـق، برص، قوبا نقش بسزایی دارد و در بهبود و کنترل اخـتلالات مـو: داء الثعلب، داء الحـیه کارآمد است، این محصول جهت بهبـود و کنترل لاغری های غیر طبیعی بدن و پاکسازی و خارج کردن سموم و تحلیل ورم ها مفید است.

ورق طلای اکسیرحیات

طریقه مصرف:

یک ورق طلای اکسیر را با 100 گرم عسل طبیعی مخلوط کرده بطوری که ذرات طلا در کل عسل بصورت یکنواخت پخش گردد و هر شب نیم ساعت قبل از خواب یک قاشق مرباخوری بصورت مضمضه میل شود.

برای آشنایی با سایر خواص ورق طلا مقاله مرتبط را مطالعه بفرمایید.

محصولات مرتبط

  • 25,000 تومان

    ورق نقره اکسیرحیات جهت تقویت اعصاب و قلب بسیار مؤثر است، همچنین جهت تنظیم تپش قلب و پایین آوردن آن مفید می باشد، رفع کننده بدبویی دهان است و در رفع سرفه و تنگی نفس کارآمد است. ورق نقره اکسیرحیات در بسته های حاوی 1 ورق نقره (تقریباً به اندازه یک برگ A5) عرضه می گردد.

    25,000 تومان
مقالات مرتبط

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1395/12/24 17:17 - مشتری مهمان

سلام
این محصول همون محصولی هست که روی بستنی های داخل برج میلاد میریزن ؟؟؟

1395/12/25 10:52 محصولات سالم اکسیر

سلام
بله همونه
خواص بسیار زیادی داره
مصلح ورق طلا، عسله و بهتره با عسل مصرف بشه