عسل گز انگبین اکسیر

جدید

عسل گز انگبین اکسیرحیات جهت درمان پوکی استخوان مصرف می شود، افرادی که از پا درد، کمر درد و درد مفاصل رنج می برند عسل گزانگبین برایشان مفید است، تقویت کننده اعصاب است و باعث افزایش حافظه و هوش می شود. 

عسل گز انگبین اکسیرحیات در اندازه های 1 کیلویی عرضه می گردد.

جزییات بیشتر

120,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

عسل گز انگبین اکسیرحیات جهت درمان پوکی استخوان مصرف می شود، افرادی که از پا درد، کمر درد و درد مفاصل رنج می برند عسل گزانگبین برایشان مفید است، تقویت کننده اعصاب است و باعث افزایش حافظه و هوش می‎شود، مقوی دستگاه گوارش و مجاری تنفسی است و در درمان پادرد، کمر درد، دردهای مفاصل مفید و مؤثر است، همچنین جهت رفع حالت تهوع بسیار کارآمد است.

عسل گزانگبین عسل نسبتاً شیرینی است که به لحاظ طعم مورد قبول همه ذائقه‎هاست.

سایر خواص عسل گزانگبین:

- مقوی مغز و اعصاب

- تقویت حافظه

- انرژی زا و نشاط آور

- تقویت کننده معده

- ملین و بهبود یبوست

- نرم کننده و بهبود خشونت سینه

- مفید برای گرفتگی صدا

- بهبود درد و التهاب مثانه

- بهبود درد کلیه

- بهبود و درمان کم خونی

- بهبود درد و زخم چشم

شرکت اکسیرحیات در زمینه محصولات کندو بطور ویژه ای فعالیت کرده است و تمامی محصولات کندو را عرضه می کند. عسل های جمع آوری شده در این مجموعه، دارای تأییدیه آزمایشگاهی و کاملاً طبیعی هستند،  ضمن اینکه این عسل ها حرارت داده نشده اند.

فرآیند تولید عسل:  فرایند تولید عسل توسط زنبور عسل پیچیده است. زنبورهای کارگر به وسیله زبان خرطوم مانند خود شهد را از درون گل ها می مکند و در کیسه عسلی خود که در واقع شکم دوم زنبورعسل هست دخیره می کنند. در این کیسه شهد با آنزیم ها و بزاق زنبورعسل مخلوط می شود.  زنبورهای عسل دو شکم دارند یک شکم که از آن برای ذخیره شهد استفاده می کنند و شکم دیگر که برای هضم غذای خودشان هست. شکم دوم زنبورعسل می تواند حدود 70 میلی گرم شهد ذخیره کند یعنی معادل وزن خود زنبور! و برای اینکه این شکمش را پر از شهد کند باید از حدود 100 تا 150 گل بازدید کند.  

وقتی زنبور عسل به کندو می رسد شهد جمع آوری شده را به زنبورهای کارگر داخل کندو منتقل می کند و یا به صورت نارس آن را رها می کند و مجدداً به سمت جمع آوری شهد می رود. زنبورهای داخل کندو شهد موجود در شکم زنبور دیگر را می مکند و به طور مرتب این شهد را دهان به دهان می کنند و آن را با آنزیم های خاصی که بدنشان ترشح می کند مخلوط می کنند و در طی این فرایند قندهای مرکب موجود در شهد را به قندهای ساده تبدیل می کنند. 

بیشتر قند مرکب موجود در شهد ساکارز می باشد و درواقع ساکارز ترکیب فروکتوز و گلوکز می باشد و زنبورعسل با ترشح آنزیم های خاص  ساکارز را تبدیل به فروکتوز و گلوکز می کند. این کار زنبورعسل باعث می شود که مصرف شهد برای زنبورها راحت تر شده و در مقابل حمله باکتری ها هم ایمن شود. 

طریقه مصرف: روزانه 2 قاشق غذاخوری از این عسل در وعده صبحانه و یا بصورت شربت عسل میل نمایید.  

شماره ثبت: 58711                                            

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف         ‎          

نوشتن دیدگاه

عسل گز انگبین اکسیر

عسل گز انگبین اکسیرحیات جهت درمان پوکی استخوان مصرف می شود، افرادی که از پا درد، کمر درد و درد مفاصل رنج می برند عسل گزانگبین برایشان مفید است، تقویت کننده اعصاب است و باعث افزایش حافظه و هوش می شود. 

عسل گز انگبین اکسیرحیات در اندازه های 1 کیلویی عرضه می گردد.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

عسل گزانگبین اکسیرحیات جهت تقویت مغز و اعصاب، حافظه و معده مفید است. این عسل انرژی زا و نشاط آور است و ملین خوبی جهت بهبود یبوست است. همچنین در رفع گرفتگی صدا، بهبود درد و التهاب مثانه نیز مؤثر است.

23 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

منو