شیره توت اکسیر

شیره توت اکسیر

شیره توت اکسیرحیات انرژی‎زاست. جهت تقویت بدن کارآمد است، به پاکسازی کبد کمک می کند و جهت درمان سرماخوردگی و آنفولانزا مؤثر است، خونساز است و تسکین دهنده دردهای روماتیسمی می باشد.

شیره توت اکسیرحیات در اندازه های 700 گرمی عرضه می گردد.

17,000 تومان بدون مالیات.

درباره محصول:

شیره توت اکسیرحیات انرژی‎زاست. جهت تقویت بدن کارآمد است، به پاکسازی کبد کمک می کند و جهت درمان سرماخوردگی و آنفولانزا مؤثر است، خونساز است و تسکین دهنده دردهای روماتیسمی می باشد.

شیره توت اکسیرحیات

روش تهیه شیره:

روند کلی تولید انواع شیره‌ها از شیره انگور و خرما گرفته تا سیب و توت، تقریباً به یک صورت است؛ برای استخراج شیره از میوه‌ها که حتماً باید شیرین باشند ابتدا آب آن‌ها را می‌گیرند و سپس این آب را با کمک حرارت، کم‌کم غلیظ می‌کنند. عمل حرارت دهی و تغلیظ تا زمانی که قوام شیره به اندازه دلخواه درآید، ادامه پیدا می‌کند.

قندهای موجود در آب‌میوه‌ها، پس از حرارت دیدن و غلیظ شدن، به رنگ قهوه‌ای درمی‌آیند. سوختن قندها باعث ایجاد این رنگ تیره می‌شود.

شیره توت اکسیرحیات

طریقه مصرف:

می توانید روزانه 2 مرتبه مقداری از شیره سیب را درون یک لیوان آب ریخته و میل نمایید.

محصولات مرتبط

 • 16,000 تومان

  سه شیره اکسیرحیات برای کم خونی و فقر آهن مناسب است، همچنین جهت درمان یبوست و بیماری های استخوان مفید است، تقویت کننده قوای جنسی و مقوی حافظه می باشد. سه شیره اکسیرحیات در بسته بندی های 700 گرمی عرضه می شود.

  16,000 تومان
 • 22,000 تومان

  چهار شیره اکسیرحیات برای کم خونی و فقر آهن، یبوست، بیماری های استخوان مفید است، این محصول باعث تقویت قوای جنسی و تقویت حافظه می گردد، سرشار از ویتامین A، B، C، پتاسیم، کلسیم و منگنز است. چهار شیره اکسیرحیات در اندازه های 700 گرمی عرضه می گردد.

  22,000 تومان
 • 18,000 تومان

  شیره سیب اکسیرحیات در رفع کم خونی مؤثر است، همچنین برای آسم و تنگی نفس و تقویت قلب و معده مفید است. شیره سیب اکسیرحیات در اندازه های 250 سی سی عرضه می گردد.

  18,000 تومان
 • 9,000 تومان

  شیره خرما اکسیرحیات انرژی‎زاست و برای تقویت بدن بسیار مفید است، به درمان یبوست کمک میکند، تصفیه کننده خون است و جهت تقویت بینایی مؤثر می باشد، خونسازی و تسکین دردهای روماتیسمی از دیگر خواص این شیره است. شیره خرما اکسیرحیات در اندازه های 700 گرمی عرضه می گردد.

  9,000 تومان
 • 17,000 تومان

  شیره توت اکسیرحیات انرژی‎زاست. جهت تقویت بدن کارآمد است، به پاکسازی کبد کمک می کند و جهت درمان سرماخوردگی و آنفولانزا مؤثر است، خونساز است و تسکین دهنده دردهای روماتیسمی می باشد. شیره توت اکسیرحیات در اندازه های 700 گرمی عرضه می گردد.

  17,000 تومان
 • 10,000 تومان

  شیره انگور اکسیرحیات انرژی‎زاست و جهت تقویت بدن مفید و مؤثر می باشد، این شیره سرشار از ویتامین A، B، C است، به درمان یرقان کمک می کند و ضد نفخ است، جهت خونسازی و تسکین دردهای روماتیسمی بسیار کارآمد است. شیره انگور اکسیرحیات در اندازه های 700 گرمی عرضه می گردد.

  10,000 تومان
 • 50,000 تومان

  شیره خرنوب اکسیرحیات انرژي زاست، منبع غني كلسيم، پتاسيم، سديم، اسيد گاليك و ويتامين‎هاي A، B، E، C مي باشد، كلسيم موجود در خرنوب سه برابر كلسيم شير است. شیره خرنوب اکسیرحیات در اندازه های 700 گرمی عرضه می گردد.

  50,000 تومان
مقالات مرتبط

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1396/08/14 03:42 ارسلان حیدری

سلام این چهار شیره را باید از کجا خریداری شود.ممنون

1396/08/15 10:54 محصولات سالم اکسیر

با سلام
از طریق همین سایت میتونید خرید کنید