روغن سیاهدانه اکسیر

روغن سیاهدانه اکسیر

روغن سیاهدانه اکسیر جهت بهبود و تسکین دردهای مفصلی و رفع گرفتگی اعصاب بسیار مؤثر است، همچنین این روغن جهت بهبود و تسکین درد کمر و تقویت قوای جنسی مفید است، این روغن جهت افزایش و تقویت سیاهی موی سر نیز مناسب است.

10,000 تومان بدون مالیات.

روغن سیاهدانه برای بهبود و کنترل فلج، لقوه، تشنج و سستی دستگاه تناسلی، بهبود و تسکین دردهای مفصلی، رفع گرفتگی اعصاب، بهبود و تسکین درد کمر، تقویت قوای جنسی، افزایش و تقویت سیاهی موی سر مناسب است. این روغن کاملاً طبیعی بوده و زیر نظر پزشکان طب سنتی تولید شده است.

استعمال بیرونی یا مالیدنی:

درمان سرفه های سرد ناشی از سرما، درد سینه و تنگی نفس، خارج کردن جنین مرده و زنده و پرده های جنین، درمان سیروز، آسیت و کبد چرب، درمان لک و پیس صورت، درمان گرفتگی های عضوی یا روده ها، دفع باد، رفع خال، زگیل، ترک پوست بدن، پیسی، پسوریازیس و اگزمای ترشح دار (که باید با کمی سرکه مخلوط شود) درمان فلج، درد سرد مفاصل، خواب رفتگی دست و پا و خستگی های مزمن، مالیدن (و نیز خوردن) روغن مخلوط با روغن زیتون و کندر برای افزایش نیروی جنسی مفید است. چکاندن روغن در بینی گرفتگی بینی را باز می کند و در فلج عصب صورتی موثر است.

استفاده خوراکی: خوردن روغن سیاهدانه در دفع سنگهای ادراری، سوزش ادرار و بزرگی پروستات مؤثر است. 

طریقه مصرف:

میزان مصرف خوراکی در سرد مزاجان تا 8 گرم در روز و در گرم مزاج ها تا 2 گرم است. برای سینوزیت روزانه یک قطره داخل هر بینی چکانده شود، برای تقویت مو نیم تا 2 ساعت قبل از حمام بر روی سر ماساي داده شود و جهت تقویت قوای جنسی بعد از استعمال نوره (واجبی سنتی) بر روی محل مورد نظر ماساژ داده شود.

برای آشنایی با سایر خواص روغن سیاهدانه مقاله مرتبط را مطالعه بفرمایید.

مقالات مرتبط

بخش سوال و جواب درباره محصول :