روغن ارده کنجد اکسیر

جدید

روغن ارده کنجد اکسیرحیات برای سرخ کردن غذا مناسب است و در باز کردن گرفتگی ها و جهت ماساژ مؤثر است. 

روغن ارده کنجد اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5، 1، 2 و 4 لیتری عرضه می گردد.

جزییات بیشتر

270,000 تومان

  • 0.5 لیتر
  • 1 لیتر
  • 2 لیتر
  • 4 لیتر

- +

 
بررسی تخصصی

روغن ارده کنجد اکسیرحیات در باز کردن گرفتگی ها مؤثر است، در نرم کردن حلق و روده، تحلیل ورم ها تأثیر دارد، این روغن ضد مسمومیت است و تقویت کننده نیروی جنسی می باشد، برای رفع سوزش مری و معده مناسب است و در دفع سنگ کلیه و قطع خونریزی بواسیر کارآمد است، این روغن خاصیت نرم کنندگی پوست و رفع آثار کبودی و سیاهی آن را  دارد و کاهش دهنده کلسترول خون است، همچنین دارای خاصیت ضد سرطانی است و در پیشگیری از فشار خون بالا مؤثر است، روغن ارده کنجد در ذخیره ویتامین E بدن و لیسیتین مفید است و تأمیــن کننده مس، کلسیم، منیزیم و روی بدن است.

روغن ارده کنجد اکسیرحیات برای سرخ کردن غذا مناسب است. 

تفاوت آن با روغن کنجد: 

حکما برای روغن کنجدی که بدون تفت داده شدن و تبــدیل به ارده شدن تهیه شده است، ارزش غذایی قائل نبودند مگر آنکه به عنوان مصارف دارویی و ضماد استفاده شود. برای تولید روغن ارده کنجد، ابتدا کنجد را به ارده تبدیل کرده و سپس روغن‌گیری انجام شده است. لذا روغن کنجد هرگز خاصیت روغن ارده کنجد را ندارد. 

روغن کنجدی که امروزه جلوی چشم مشتری و با دستگاه گرفته می شود بدلیل بالا بودن لزوجت (میزان لزج بودن) و مخلوط شدن رسوبات دستگاه با روغن، در استفاده طولانی مدت منجر به چرب شدن کبد می گردد و به همین دلیل در طب سنتی مقبولیت بالایی ندارد، اما روغن ارده کنجد به شیوه سنتی و به روش ارده کشی تولید می گردد و جهت مصارف پخت و پز و سرخ کردنی بسیار مناسب می باشد.

طریقه مصرف:  جهت پخت و پز و سرخ کردن غذا به میزان لازم و برای ماساژ بدن و  مفاصل 1 تا 3 مرتبه در طول روز بر روی موضع استفاده شود.

شماره ثبت: 58711

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف

نوشتن دیدگاه

روغن ارده کنجد اکسیر

روغن ارده کنجد اکسیرحیات برای سرخ کردن غذا مناسب است و در باز کردن گرفتگی ها و جهت ماساژ مؤثر است. 

روغن ارده کنجد اکسیرحیات در بسته بندی های 0.5، 1، 2 و 4 لیتری عرضه می گردد.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

روغن ارده کنجد اکسیرحیات جهت پخت و پز و سرخ کردن غذا بسیار مناسب است. این روغن باعث کاهش کلسترول خون می شود و در باز کردن گرفتگی‎ها مؤثر است. روغن ارده کنجد اکسیرحیات به شیوه سنتی و ارده گیری و با کنجد درجه یک تهیه شده است.

برچسب ها

4 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو