کپسول لاغری (گیاهی)

جدید

کپسول لاغری اکسیرحیات از بین برنده چربی های اضافی بدن است، ملین، مسهل، بادشکن نیز می باشد، این کپسول باعث تقویت معده می شود.  

کپسول لاغری در بسته بندی های 30 عددی عرضه می شود.

جزییات بیشتر

18,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

کپسول لاغری اکسیرحیات از بین برنده چربی های اضافی بدن است، ملین، مسهل، بادشکن نیز می باشد، این کپسول باعث تقویت معده می شود، گرم کننده، بازکننده و رفع امراض سرد بلغمی و سوداوی و ریحی است، خشک کننده رطوبات داخلی، نزله و زکام، مدر حیض، کاهش فشار خون و سکته مغزی از دیگر خواص این کپسول است. 

این کپسول علاوه بر اثر لاغرکننده بر روی کل اعضای بدن، در رفع یبوست و نفخ نیز مؤثر است و افرادی که مشکل بالا بودن فشار خون دارند نیز می‎توانند از این کپسول استفاده نمایند.

کپسول لاغری اکسیرحیات زیر نظر پزشک طب سنتی تهیه و تولید می گردد و برای از بین بردن چربی های اضافی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید بدانید که در کنار مصرف این کپسول ها از یک رژیم غذایی مناسب و تغذیه سالم استفاده نمایید.  

موارد مشابه بسیار زیادی در بازار وجود دارد که ممکن است حاوی ترکیبات شیمیایی باشند که برای بدن عوارض و عواقب بعدی به دنبال داشته باشد، کپسول لاغری اکسیرحیات بر پایه گیاهان دارویی تهیه شده است و هیچگونه عوارضی ندارد و افراد مختلف می‎توانند از آن بهره ببرند (فقط افرادی که به گرمی حساسیت دارند بهتر است در کنار مصرف این کپسول از تصفیه کننده‎های خون استفاده نمایند)

تصفیه کننده‎های خون عبارتند از: فرآورده‎های انار مثل رب انار، آب انار، سس انار و ...، سماق، زرشک، عناب، خاکشیر، عرق کاسنی و شاتره، آلو، سرکه انگبین، کامبوجا و ... که می‎توانید در کنار مصرف کپسول چربی سوز از این موارد استفاده نمایید.

طریقه مصرف:  روزی 3 تا 6 عدد  2 ساعت بعد از هر وعده غذایی به همراه عرقیات مفرح میل شود. به همراه آب نیز می توان استفاده نمود. 

شماره ثبت: 58711                 

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف

نوشتن دیدگاه

کپسول لاغری (گیاهی)

کپسول لاغری اکسیرحیات از بین برنده چربی های اضافی بدن است، ملین، مسهل، بادشکن نیز می باشد، این کپسول باعث تقویت معده می شود.  

کپسول لاغری در بسته بندی های 30 عددی عرضه می شود.

نوشتن دیدگاه

 
تماشا کنید : معرفی ویدئویی محصول

کپسول لاغری اکسیرحیات توسط پزشکان متخصص طب سنتی تهیه شده است و جهت لاغری بدن، شکم، ران و سایر اعضا استفاده می‌شود و در رفع یبوست و نفخ معده نیز مؤثر است. این کپسول کاملاً گیاهی بوده و هیچگونه عوارضی ندارد.

برچسب ها

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو