بسته ویژه درمان پیسی یا برص (ویتیلیگو)

جدید

بسته ویژه درمان برص (پیسی - ویتیلیگو) اکسیرحیات حاوی محصولات لازم جهت درمان این اختلال پوستی می باشد.   

بهمراه این بسته، نکات و تدابیر لازم جهت درمان سریع تر این بیماری ارسال می گردد.

جزییات بیشتر

110,000 تومان

بجای 117,000 تومان

- +

محتویات بسته

 
بررسی تخصصی

بسته ویژه درمان برص (پیسی - ویتیلیگو) اکسیرحیات حاوی محصولات لازم جهت درمان این اختلال پوستی می‎باشد. به همراه این بسته، نکات و تدابیر لازم جهت درمان سریع تر این بیماری ارسال می‎گردد. قبل از استفاده از بسته و یا همزمان با استفاده از آن، جهت تسریع در روند درمان می توانید از یک دوره پاکسازی ویژه استفاده نمایید تا ضمن بهبود عملکرد کبد به پاکسازی بدن و آماده سازی جهت درمان پیسی کمک کرده باشید.

دوره ویژه پاکسازی کبد: 

⬅️ کبد که نقش پالایشگاه را در بدن بر عهده دارد، پس از مغز و قلب، سومین عضو رئیسه و حیاتی در بدن محسوب می گردد. غذای وارد شده در بدن توسط این عضو بسیار مهم، تصفیه، تنظیم و تقسیم بندی شده و غذای مورد نیاز هر عضو برایش ارسال می گردد. 

⬅️ روغن های به ظاهر گیاهی اما با منشأ شیمیایی که به شدت باعث ایجاد بیماری در کبد می گردند بهمراه سس ها، فست فود، قهوه، کاکائو، نوشابه های صنعتی و الکلی، غذاهای تولید صنعتی و دارای مواد نگهدارنده و ... همه و همه از عوامل ایجاد افزایش چربی، کم کاری، سیروز کبدی و در نهایت نارسایی کبد می گردد. 

⬅️ مهمترین درمان و پیشگیری در ابتدا، اصلاح الگوی تغذیه و حذف غذاهای مسموم از سفره ایرانی است. سپس با یک دوره 40 روزه رژیم گیاهی بصورت زیر، چربی ها و سموم از کبد خارج شده فقط کافیست سموم جدید را به کیسه ای که دارای دو منفذ ورودی و خروجی بوده و نام "شکم" را بر آن نهاده اند!! وارد ننموده تا طبیعت بدن، خود را اصلاح و بتواند سلامتی را برایمان به ارمغان آورد.   

1. عرق شاهتره دو سوم لیوان

2. عرق کاسنی یک سوم لیوان 

3. خاکشیر شسته شده یک قاشق غذاخوری 

4. عسل طبیعی یک قاشق غذاخوری  همه اقلام را با هم مخلوط کرده و 40 روز صبح ناشتا میل شود. بعد از اتمام دوره، رنگ صورت و لکه های روی صورت و پشت دستها کم رنگ شده و به تدریج محو می شوند. 

⬅️ بعد از گذشت 40 روز هفته ای یک بار یک لیوان از مخلوط فوق استفاده شود. 

⬅️ اشخاصی که دچار بیماری مزمن کبد هستند، لازم است مداوای فوق را 2 تا 3 دوره تجدید نمایند. 

⬅️ مواد گیاهی زیر در این پاکسازی نقش بسزایی را بر عهده دارند، که با توجه به طبع بدن، گروه خون، جغرافیای محل زندگی و نوع تغذیه، سن و جنس می توان همواره به عنوان پیشگیری از آنها استفاده کرد. 

⬅️ کنگر، ترنجبین، عناب، خاکشیر، شیر شتر، زردچوبه، کاهو، سکنجبین، آب زرشک، سرکه شیره، کدو حلوایی بخارپز شده 

⬅️ و در آخرین مرحله انجام حجامت کبد است (حجامت کبد در قسمت پهلوی راست و روی محل کبد توسط متخصص انجام گیرد)  

محتویات بسته: 

1. سرکه انگبین: شربتی اصیل جهت پاکسازی کبد و اختلالات کبدی؛ این شربت از سرکه طبیعی، عسل طبیعی و عرق نعناع تهیه شده است که جهت درمان پیسی باید هر 12 ساعت به همراه معجون دوسین استفاده گردد. 

2. معجون دوسین:  ترکیبی خاص از سیاهدانه و عسل است که هر 12 ساعت 1 قاشق مرباخوری به همراه 1 لیوان شربت سرکه انگبین میل می گردد. 

3. صابون طبیعی: این صابون جهت شستشوی محل پیس و برص در این بسته ویژه قرار داده شده است. این صابون فاقد مواد شیمیایی بوده و کاملاً طبیعیست. برای شستشوی پوست خود حتماً از این صابون استفاده نمایید. 

4. عطر نرگس (یا عطرهای گرم دیگری مانند: محمدی، گلسرخ، انواع یاس، یاسمین و ...):  طبق آنچه از روایات رسیده است، بوییدن گل نرگس یا عطر آن به رفع پیسی کمک می کند، این عطر ویژه نیز در این بسته قرار داده شده است.

!! لازم به ذکر است در بسته درمانی با توجه به موجودی عطرها، یکی از عطرهای گرم که بالا ذکر شد، در بسته قرار می گیرد.

5. نوره طبیعی: مالیدن نوره طبیعی در محل موهای زائد و همچنین در کف پا به درمان پیسی کمک می کند، مقداری از آن را روی نوک بینی بگذارید تا با بوییدن آن از خواص کامل آن بهره ببرید.

6. روغن سیاهدانه: مالیدن روغن سیاهدانه در طول روز بر روی نقاط پیس و برص و سپس شستشوی آن با استفاده از صابون شیر و عسل به روند بهبود کمک زیادی می کند. 

7. نمک طبیعی: خوردن مقداری نمک طبیعی (سنگ نمک) قبل و پس از غذا در روند بهبود تأثیر بسیار زیادی دارد. 

این بسته ویژه را به همراه تدابیر ویژه درمان، از سایت اکسیرحیات دریافت کنید.

شماره ثبت: 58711                                                                           

شماره مجوز انجمن ارگانیک: 95/105/الف   

مجوز تولید وزارت جهاد کشاورزی (شربت): 1513312527

مجوز تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت (عطر): 2424512458

نوشتن دیدگاه

بسته ویژه درمان پیسی یا برص (ویتیلیگو)

بسته ویژه درمان برص (پیسی - ویتیلیگو) اکسیرحیات حاوی محصولات لازم جهت درمان این اختلال پوستی می باشد.   

بهمراه این بسته، نکات و تدابیر لازم جهت درمان سریع تر این بیماری ارسال می گردد.

نوشتن دیدگاه

برچسب ها

4 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو